Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret vajon ez a férfi? Ti...

Szeret vajon ez a férfi? Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

7 éve ismerkedtünk meg,én egyedülálló voltam, ő akkor szakított a barátnőjével.2 nagyon intenzív hónapot töltöttünk együtt, én teljesen belehabarodtam és úgy éreztem, hogy ő is odavan értem.

Aztán jelentkezett a volt barátnője, hogy terhes és már betöltötte a 3. hónapot, mindenképp megtartja a babát.

Én értelemszerűen kiszálltam a képből, a nő pedig odaköltözött ehhez a férfihez.

Azóta én is megismerkedtem valakivel, együtt élünk több mint 2 éve, szerelmes nem vagyok, de sok tekintetben ideális társ és szerintem jó apa is lesz, nagyon családcentrikus.

Viszont a másik férfit egyszerűen nem tudtam, nem tudom elfelejteni.

A múltkor összefutottunk az utcán, beszélgettünk, nagyon kedves volt, kiderült, hogy már nem él együtt a gyereke anyjával.Aztán telefonszámot cseréltünk és úgy váltunk el, hogy keresni fog.De eltelt két hét és nem hívott.

Majd újra összefutottunk munkába menet, de siettem, így csak 1-2 mondatot váltottunk, aztán kb. egy óra múlva hívott telefonon.

Kérdezősködött rólam, a munkámról, a magánéletemről, de végül úgy fejeztük be a beszélgetést, hogy nem kért találkát.

Amikor összefutottunk bókolt, hogy csinos vagyok, megsimogatta a karomat, de ennyi.

Igaz még én magam sem tudom, hogy mit is akarok, mert a mostani párommal jól megvagyunk, de ez a férfi iszonyatosan tetszik nekem, teljesen elbűvöl minden mozdulata,a nézése, az egész lénye.

És fogalmam sincs, hogy ő vajon mit gondol rólam, érez-e valamit irántam?


2012. máj. 22. 11:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ezt tőle kell megkérdezned.

Az is lehet, hogy azért nem kért találkát, mert tudja, hogy kapcsolatban élsz.

2012. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

elsőnek igaza van. Mivel kapcsolatban vagy, ezért talán nem mer tolakodni.

Neked kellene jelezned felé, hogy hajlandó vagy érte kiszállni a mostani kapcsolatodból.

Off: a mostani párodból boldondot csinálsz. Én belehalnék, ha a párom azt mondaná, hogy nem szerelmes, de sok tekintetben ideális társ vagyok.

2012. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen, ebben pedig a második válaszolónak van igaza.

Nem tudnék egy olyan férfivel élni, akit nem szeretek.

Nem is tudnék vele úgy lefeküdni, hogy igazán élvezzem a dolgot. Családot alapítani pedig aztán végképp.

2012. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van, de azért szeretem én a páromat, csak higgadtabban, józanabbul, látom a hibáit is, próbálunk csiszolódni egymáshoz:)

Egyszerűen nem ő a nagy Ő,de egész jól megy az együttélés is.Nem érzem azt, hogy becsapnám őt.

2012. máj. 22. 11:58
 5/19 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt így kérdem, de szerinted ez most fair a jelenlegi pároddal szemben?


Másrészről, meg nem tudom mi volt a múltban (azért annyit nem írtál róla) de ha simán hagyta az előző pasid azt hogy te onnan elköltözz (kvázi kiköltözz az életéből) akkor most mi a szent sz*rért szeretne "visszakapni téged"? Kiérdemelte hogy visszamenj hozzá? Tett érted valamit az elmúlt x évben? Vajon hányszor gondolt rád? Vajon hányszor hívott fel a születésnapodon telefonon???? Amúgy a múltban kapart érted???? Tudod, ha valaki elengedett a múltba, ahhoz Te ne nagyon akarj visszamenni, mert ha jelentkezik egy harmadik nő, hogy ő is terhes, akkor abból megint mi lesz? Csak nem költözés??? És megint Te fogsz költözni!


És a jelenlegi párod... azt írod tök jó fej, normális család centrikus.... szóval ezt érdemelné tőled???? hogy közöld vele x év múlva, hogy te bocs szakítsunk mert még mindig szerelmes vagyok az exembe????


Nézd, zár le ezt az ex aktát oka van annak hogy veled sem, sem pedig immáron (már a gyerekeinek az anyjával) nem jött össze neki (vajon miért is???).... fogadd el hogy vannak bonyolult esetek, mint pl ő is.... és tedd fel magadba a kérdést hogy kell-e ez neked?


18000.-dik indokként meg csak azt tudom neked felhozni hogy ő családos ember, szóval Te az Ő életében soha nem leszel az első, te már csak a 3.ik lehetsz (értelemszerűen 1. gyerek, 2 asszony), vajon kell-e ez neked? VAjon kell -e az neked, hogy az asszony állandóan bepróbálkozzon nálatok, hisz te is írtad: kiszálltál a kapcsolatból ahogy megtudtad hogy gyereke lesz (ami nemes gesztus csakhogy...) ezzel beprogramoztad az asszonypajtásba azt hogy te küzdelem nélkül feladod... szóval szerinted asszonypajtás mit gondol majd rólad? (egy könnyű kis ca*fka - bocsi - aki melegen tartja "férjuramat" és akitől könnyű megszabadulni..... továbbá! Hogyan állnál az anyagiakhoz? Vajon jó néven vennéd ha az exed olyannal állna elő, hogy kell a gyereknek cipő és nekik (!) nincs rá pénzük, úgyhogy segíts anyagilag?! Vagy mikor lesznek olyan pillanatok (márpedig biztos vagyok benne főleg egy ilyen problémás pasinál, hogy lesznek) amikor egyik sem ér rá, és majd "rád nyomják a kölköt"... (miközben ők a város másik végében éppen egy hotelszobát vesznek ki...) neked meg jobb dolgod is lenne...


De te tudod, mert ez a Te életed... Csakhogy remélem tisztában vagy azzal, hogy egy a szerelem elmúlik, kettő iszonyat nehéz jó pasit kifogni... szóval mérlegelj pro/kontra, hgy mi az amit elérhetnél és milyen áron tehetnéd ezt meg...és hogy megérné e neked a feláldozott értéket...

2012. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 csizmiagi válasza:
Én úgy látom, hogy az ilyen szerelmek, vagy vonzódások nem valódiak, csak flörtnek, vagy kalandnak jók, és csak azért mozgatja az ember fantáziáját, mert nem lehet. Ha megkapod, összejössz a férfival, már lehet hogy nem is lesz annyira érdekes, lehet, hogy nem is olyan jó ember, és amúgy valószínű, hogy ő is csak kalandban gondolkodik. Kicsit olyan ez, mint amikor az ember vágyik egy Ferrarira mondjuk, álmodozik róla, de aztán ha meg van, akkor néz, hogy most mi is ebben olyan nagy szám? (na jó egy ferrari nem is olyan rossz)
2012. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább megbecsülném azt akivel most együtt vagy,mert nehéz ma már normális pasit kifogni.Ez a fellángolás nem biztos hogy sokáig tartana a másikkal.És nem biztos hogy már ugyanolyan lenne az egész.
2012. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én nem tudok egyetérteni azokkal, akik azt írják: a kérdező azért nem fair, mert úgy él együtt a párjával, hogy nem szerelmes belé. Ha szereti, ideális társnak tartja, csiszolódnak egymáshoz (ahogy írja), akkor nincs ezzel semmi gond.


Nem fair inkább már az lenne, ha elkezdene találkozgatni az exszel, esetleg fel is melegítenék a káposztát, mindezt úgy, hogy a kérdező jelenlegi párja azt hiszi, minden oké kettőjükkel.


De erről egyelőre szó sincs, úgyhogy én nem mondanám unfairnek a kérdezőt.


Szerintem sokan túlértékelik a szerelmet. Én azokkal értek egyet, akik azt írják, hogy leginkább az számít, hogy szeretik egymást, harmonikus kapcsolatban élnek, és igen, normális a pasi. Az, hogy a kérdező nem szerelmes, szerintem egyáltalán nem azt jelenti, hogy (szélsőséges kijelentés következik) undorodik a párjától szexuálisan. Nem. Nyilván van köztük fizikai vonzalom is, különben nem működne.


Szerintem az, hogy: fizikai vonzalom + lelki vonzalom szükséges és elégséges feltétel egy jó párkapcsolathoz. Míg a szerelem szükséges, de nem elégséges feltétel.


Kérdező, én azt javaslom Neked mindezek alapján, hogy az exed hagyd a fenébe. Zűrös életű pasi. Azokat meg jobb hagyni. Én a biztonságot adó kapcsolat mellett maradnék.


27/N

2012. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mint kívülálló, én azt mondom, hogy hiába az érzéseid, ez a férfi nem szeret. Akivel most együtt vagy, őt viszont becsüld meg.

Egyébként ismerek olyat, aki úgy él együtt a párjával mint te, hogy nem lángoló szerelemmel szereti, de azt elmondhatja róla amit te is elmondtál, és megállapodtak, el éldegélnek most már hármasban a babával.

Nekem mondjuk lehet nem menne így, de mindenki más.

2012. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A konkrét kérdésre, hogy szeret-e az exed: meglehet. Nyilván vonzódik hozzád, nem felejtett el. Lehet, azért nem lép, mert kapcsolatod van. Jobb is így. Ne érdekeljen, mit akarhat az ex.
2012. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!