Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret vajon ez a férfi? Ti...

Szeret vajon ez a férfi? Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

7 éve ismerkedtünk meg,én egyedülálló voltam, ő akkor szakított a barátnőjével.2 nagyon intenzív hónapot töltöttünk együtt, én teljesen belehabarodtam és úgy éreztem, hogy ő is odavan értem.

Aztán jelentkezett a volt barátnője, hogy terhes és már betöltötte a 3. hónapot, mindenképp megtartja a babát.

Én értelemszerűen kiszálltam a képből, a nő pedig odaköltözött ehhez a férfihez.

Azóta én is megismerkedtem valakivel, együtt élünk több mint 2 éve, szerelmes nem vagyok, de sok tekintetben ideális társ és szerintem jó apa is lesz, nagyon családcentrikus.

Viszont a másik férfit egyszerűen nem tudtam, nem tudom elfelejteni.

A múltkor összefutottunk az utcán, beszélgettünk, nagyon kedves volt, kiderült, hogy már nem él együtt a gyereke anyjával.Aztán telefonszámot cseréltünk és úgy váltunk el, hogy keresni fog.De eltelt két hét és nem hívott.

Majd újra összefutottunk munkába menet, de siettem, így csak 1-2 mondatot váltottunk, aztán kb. egy óra múlva hívott telefonon.

Kérdezősködött rólam, a munkámról, a magánéletemről, de végül úgy fejeztük be a beszélgetést, hogy nem kért találkát.

Amikor összefutottunk bókolt, hogy csinos vagyok, megsimogatta a karomat, de ennyi.

Igaz még én magam sem tudom, hogy mit is akarok, mert a mostani párommal jól megvagyunk, de ez a férfi iszonyatosan tetszik nekem, teljesen elbűvöl minden mozdulata,a nézése, az egész lénye.

És fogalmam sincs, hogy ő vajon mit gondol rólam, érez-e valamit irántam?


2012. máj. 22. 11:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A megalkuvók szoktak a legjobban ráb*szni. Mire megvan a gyerek meg minden, akkor ismerik meg életük nagy szerelmét.. aztán sírhatnak, mert a gyerekeket undorító lenne elszakítani a családjuktól, de így meg ők sem boldogok.


Szóval százszor is gondolja meg, aki ilyen kapcsolatban akar élni.

2012. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mostani pároddal maradsz,akkor minden konfliktushelyzetben eszedbe fog jutni,hogy talán a másikkal jobb lett volna.Ha kidobod a mostanit,és belevágsz az ismeretlenbe,talán sikerül,talán nem,de ott is lesznek konfliktusok,és akkor majd a mostanira fogsz gondolni.Hozz egy döntést,és ha rossznak bizonyul,majd hozol egy másikat is.

Ahogy én látom,te még keresed az utadat.Ha megtalálod,tudni fogod,és már nem akarsz majd letérni róla.

2012. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hagyd azt a régi pasit, hiszen nem is ismered, két hónap alatt nem lehet igazán megismerni senkit. Azonkívül változhatott is. Persze lehet, hogy összepasszolnátok, de ez csak akkor derülne ki, ha vele élnél már pár hónapja, fél éve. Ehhez azonban ott kéne hagynod a jelenlegit. Ezt ne tedd, én azt mondom. Ő egy kipróbált férfi, szereted is, mi kell még? A másikból meg lehet, hogy nagyon gyorsan kiábrándulnál. Na meg randit sem kért, én nem hiszem, hogy nagyon megmozgattad volna - bocsi!
2012. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat:)

Sok igazság van abban amit írtatok.

A jelenlegi páromat nem csaltam meg és nem is tenném meg soha, titokban nem randizgatnék az exemmel sem, viszont most úgy érzem, ha megtudnám, hogy ő is hasonlóképp érez irántam, akkor valószínű őt választanám.

Az is igaz, hogy amikor a jelenlegi kapcsolatomról kérdezgetett, akkor semmi rosszat nem mondtam, csak annyit, hogy jól megvagyunk.Ő ismeri a páromat és szerinte mi nem passzolunk össze, mert egészen mások vagyunk.

Az is igaz, hogy az exemet két hónap alatt azért nem volt alkalmam alaposabban megismerni, nem is laktunk együtt, csak randizgattunk, azok viszont fantasztikusak voltak, teljesen odavoltam már akkor is ezért a férfiért. És kb. egy kezemen össze tudnám számolni, hogy az elmúlt 7 év alatt hány olyan nap telt el amikor nem jutott eszembe.

2012. máj. 22. 16:00
 15/19 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy szeret-e, de hogy nem lennék olyan kapcsolatban, amiben te vagy, az biztos!

Tudja, hogy neked van valakid? Mert lehet, hogy csak azért nem lép, mert nem akar belerondítani a kapcsolatotokba.

2012. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Oké, én megváltoztatom a véleményemet: Szerintem dobd mind a kettőt!!!!


Komolyan!


A mostanit azért, mert álmodozol mellette! (van időd, energiád ezen agyalni, nem vagy 100% abban a kapcsolatban benne) Ez nem igazi kapcsolat, ez olyan kényelmes megoldás, hogy "legyen valaki mellettem, mert különben nullának érzem magam" szindróma... vagy más szóval kapcsolatfüggőség! (komolyan, és nem bántásból írom)


A régit azért (amit már leírtam plusz): hidd el nem olyan jó az a felmelegített töltött káposzta, mint te azt hiszed! Tudod az évek múltán az emlékek "édesebbek" lesznek... ez szinte 90% !!! szerintem ha őt választod csúnyán pofira esel!


És mi jó ebben az egészben?

- az exed előtt lenne tartásod (hidd el sokat számít önértékelés szempontjából)

- a párodat nem aláznád tovább hogy miközben vele vagy más pasin agyalsz (bocs de szerintem már az is megcsalás, ha már ennyire elkezdesz azon agyalni, kattogni hogy milyen lehet mással...)


És mit veszthetsz:

- egy normális pasit (a mostanit) (örök elégedetlenséged miatt)

- a régi exedet a "kipróbálhattam volna hogy milyen vele" feelinget (de legalább megmaradna a női büszkeséged mindenki előtt: baráti társaság, a mostani pasid sem azt érezné, hogy "lecserélték" )


és mit fogsz tenni?

Szerintem szakítasz a mostanival, majd összejössz az exel, majd jönnek a problémái (mivel egy problémás pasi), aztán jön az ex- csaja a gyerekkel, majd lesz veszekedés: gyerek/pénz stb, majd azon fogsz kattongni, hogy vajon milyen lehetne a "normális" pasival (hogy te sehol nem vagy és sehol nem tartasz: nincs saját lakásod, kocsid és gyereked sincs), majd másnap összefutsz vele az utcán (vagy az iwiwen képet oszt meg arról, hogy éppen a barátnőjével várják a második SAJÁT gyereküket...és te meg irigykedni fogsz, hisz látod a mosolyuk nem hamis, és hogy a csaj helyett te is lehetnél ott... és akkor felmerül benned: talán mégsem kellett volna....


Én biztos hogy járt utat járatlanért nem adnék. Másrészről azért az is jusson az eszedbe, hogy egy kapcsolatért igenis meg kell dolgozni! Te vajon mit teszel azért hogy a jelenlegi kapcsolatod boldog legyen?! Teszel azért valamit is, vagy azt is magától értendőnek veszed?! (ez utóbbi csak KÖLTŐI KÉRDÉS VOLT!)


:)


De te döntesz, hisz a te életed...viszont a következményeket is neked kell majd viselni ;)

2012. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sok embernek bejött az új kapcsolat az exel, egyesek szerint az mégis minden esetben csak rossz lehet. Hát valaki biztosan érti ezt. Én nem.
2012. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A tiltott gyümölcs mindig édesebb.

Nem kaphatod meg, mert már van társad.

De ez tényleg nem lenne fair a jelenlegi pároddal szemben.

2012. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Kiderült azóta hogy mi a helyzet?

Végülis hogy döntöttél?

2013. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!