Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép nők ha nem értenek...

A szép nők ha nem értenek semmihez, akkor is sikeresek tudnak lenni?

Figyelt kérdés
Nem egy olyan ismerősöm van, aki feltűnően szép arcú, csinos lány volt, én hiába tanultam évekig, ők elmentek dolgozni itthon vagy külföldön, rögtön kaptak munkát szállodában vagy valami jó helyen, megismertek egy gazdag pasit, aki elvette őket és boldogan élnek. Volt, akit felfedeztek egy kávézóban, modellkedett, aztán most egy gyönyörű házban él. Nem azt mondom, hogy nem voltak értelmesek, de nekik minden hamarabb összejött kevesebb energiabefektetéssel. Aki átlagos vagy csúnya, az meg élete végéig küszködhet, míg egyedül megteremt mindent..
2012. máj. 22. 13:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ kinek mi a siker.

Én nem lennék boldog, ha egy gazdag férfi kitartottja lennék, és akkor sem, ha nem csinálhatnám azt,amit szeretek, ahol szükség van a tudásomra és azt mindenki elismeri. Nekem ez a siker és boldogság kulcsa.


Nem boldogítanak ezek a dolgok hidd el. Ők látszatra csillognak, de belül mindig is üresek lesznek.

2012. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
A szépség és a fiatalság/fiatalos külső igen nagy érték.
2012. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Meg nem árt némi "nyelvtudás" sem :DDDD
2012. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Hát nekem van pár ilyen kitartott ismerősöm, de közülük csak egy az általánosságba vett szépség. A többiek a nagy pofájukkal, rámenőséggel érték el, amit akartak.
2012. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

50%


:DDDDDDDDDDDDDDD

2012. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg éppen jobbak voltak még az életben is mint te.

De ehhez lehet hozzá játszott hogy nekik van önbizalmuk neked nem.


Nekem a legjobb barátnöm egy igen szép lány, pont amilyenre mindenki vágyik. Hát okosság nem sok szorult belé, és sajnos csak kapálodzik az életben. Habár kb 10 éve van egy egyszerü de szuper állása, de gazdag nem lett belöle.

2012. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen lányoknak csak a fekvése jó.

Anyukám és a barátnőjének az esete. Anyum nem volt éppen a szép lány, de keményen megdolgozott a saját egzisztenciájáért. A barátnője viszont gyönyörű... volt.

Gazdag pasi, stb. Két gyereket megszült, egy kicsit megcsúnyult és öregedni kezdett.

Minden csodabogyót kipróbált, de az idő csak múlt. Egy-két elcseszett plasztikai műtét, és a pasi beszerzett egy 25 évest.

Érettségin kívül semmilye sincs, negyven éves, és belebolondult a válásba. Az apánál maradtak a gyerekek is. Néha találkozik anyámmal.

2012. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem jó dolog ezzel magyarázni a 'sikertelenségedet'. Azért tettem idézőjelben mert azt mondod ezzel hogy sokkal sikeresebb lennél ha szebb lennél. Van egy kifejezetten csúnya nő ismerősöm 6 nyelven beszél, vezető pozicióban van egy nagyvállalatnál és az egész élete csak abból áll hogy utazgat a világ körül, mindig más leányvállalathoz...Nem tartja ki senki, van elég pénze még a testvérét is támogatja...Na akkor ő? Igen tanult sokat, de az sem volt neki terhes sem küszködés, mert azt is élvezte...Önmagában semmi sem csak a külsőn múlik, csak néhány embernek kényelmes a 'szép emberek örökké előnyben lesznek' címkét rárakosgatni dolgokra. Van egy gyönyörűszép barátnőm is, akit meg kitartanak..modellkedik ő is, utazik ő is összevissza, már keresett vagy 30 milliót életében, de mihelyst kézhez kapta a pénzét azonnal eltapsolta..
2012. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hát hidd el, én bármit megtennék, hogy mindenki csodáljon a külsőmért és ezért elsőbbségen részesüljek az élet bármely területén..

Ők utazgattak, jó munkájuk lett, mert a csinos pofi mindenhol előny a tudással szemben. A gazdag férj meg..hát, nekik legalább van idejük és pénzük magukra és nem azon gondolkodnak, hogy miből fizessék a számlákat. Sokkal boldogabbak, mint az átlagos nők átlagos élettel..

2012. máj. 22. 13:57
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Máshogy írnám le a dolgot. Egy gyönyörű (nem csak egyszerűen szép) embernek kitárulnak a kapuk, de csak akkor, ha ez megnyerő emberi tulajdonságokkal is párosul. Mivel a gyönyörű emberek elég korán rájönnek, hogy gyönyörűek, innentől többfelé ágazhat el az életútjuk. Vagy pofátlanul kihasználják a szépségüket, és maguktól nyíltan elszállva használják a testi adottságaikat, vagy pedig csendesen manipulálva törnek előre, amivel sokkal kevesebb ellenséget szereznek maguknak. Magyarul tudják, mikor és kinek mit kell mondani és mutatni.

A magukat a testükkel megszerettető nőket hamar kiismerik és megunják, így az ő sikertörténetük rövid lesz. Aki viszont felismeri a testi adottságok kétélű fegyver mivoltát, az képes anélkül előrejutni, hogy közben túlságosan sokat kellene adnia magából olyanoknak, akik nem érdemesek rá.

Úgy is fogalmazhatnék, hogy aki nagyon elkurwul, az nagyot is fog zuhanni később.

2012. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!