Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők a gyereküket mindig...

A szülők a gyereküket mindig szépnek, sőt a legszebbnek látják?

Figyelt kérdés
Anyám szerint én akár modell is lehetnék, mindig azt mondja, hogy én vagyok a legjóképübb fiú, stb, bár én általában úgy vagyok magammal,hogy nem vagyok egy Adonisz, sőt, de néha kifejezetten jól érzem magam a bőrömben. Szóval gyakran keveredek hullámvölgyekbe. ÉS ő úgy gondolja, hogy azert nincs csajom mert azt hiszik rólam hogy egy ilyen fiú biztosan foglalt már. Mondjuk az igaz hogy sokan megneznek az utcan. De nem csak szerinte, hanem több női rokon, ismerős szerint is helyes vagyok. Aztán meg facebookon is gyakran megesik hogy idegen lányok jelölnek be, de eddig csak egy írt rám. Szóval nem tudom hogy mi van. Lehet hogy csak azért mondják ezt,hogy önbizalmat meritsek. Kép nincs.

2012. máj. 5. 21:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
És akkor most mi a kérdés?
2012. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod, akkor csak van valami hozzáfűznivalód.
2012. máj. 5. 21:21
 3/31 anonim ***** válasza:
98%

Nem minden szülő, csak a legtöbb látja így. Az én szüleim azt vallották, hogy egészséges önképet kell a gyereknek adni, azaz vannak szebbek, csúnyábbak is, de így vagyok jó és különleges. Azaz csúnyácskának tarthattak ,mostanában mondják, hogy kialakultam. Egyébként furcsa,hogy apukámmal jó a viszonyom, imád, de mindig mindenki szebb, jobb. Neki a nő a nagymellű, van mit fogni rajta típus, én nem ilyen vagyok. Néha rossz, hogy másokat dicsér,hogy milyen szép, nekem sose mondott ilyet. Bár még mindig jobb, mintha a világon legszebbnek hinném magamat, mert azt hitették el velem. Más szépnek lát, én pedig elégedett vagyok.

Egyébként a történetedhez, ne sértődj meg rajta,de némi nagyképűség van a soraid közt, lehet pont anyukád miatt. Engem is, a következő válaszolót,sokakat jelölnek be ismeretlenek, és néznek meg az utcán, ez még kevés.

2012. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy nagyképűség van a soraimban, és tudom,hogy ez így nem egészséges, hogy ezt sujkolja, nem kedvez a személyiségemnek, de szeretnék végre kibékülni magammal.
2012. máj. 5. 21:48
 5/31 anonim ***** válasza:
4%
Sztem jol nezhetsz ki megméznélek facen
2012. máj. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
á azt nem tehetem.
2012. máj. 6. 12:31
 7/31 anonim ***** válasza:
97%
Igen, a szülők a gyereküket általában szépnek látják. Nekem 3 gyermekem van, és ők a legszebbek a földön. :D Ez viszont nem jelenti azt, hogy csak anyukád lát helyesnek. És valóban igaz az, amit édesanyád mondott, sok helyes fiúnak/lánynak azért nincs párja, mert oda sem mernek menni, gondolják, hogy biztosan foglalt már...
2012. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a mamám ilyen, szerinte én vagyok a legszebb lány a Földön, és ráadásul milyen okos is vagyok. :D Persze tudom, hogy ez nem így van, de ő tényleg őszintén ezt gondolja, és szeretetből mondja, bár néha eléggé zavarba tud hozni vele, de sebaj. Anyáék reálisabban kezelik a dolgokat, szerintük is szép vagyok, de nagyon sok szép ember van, ez alapvetően édeskevés a boldoguláshoz. Szellemileg próbálnak egyengetni, mindig támogatnak a terveimben, segítenek, bár az eszemet eleve tőlük "örököltem", szerencsére így elég könnyen ment a gimi (én olyan órán megjegyzős, otthon lustulós típus vagyok), az érettségijeim is jók lettek, így most azt tanulom az egyetemen, amit nagyon szerettem volna. Szóval biztosan büszkék rám, és ez nagyon jó érzés, még akkor is ha nem én vagyok a legszebb vagy a legokosabb. (20L)
2012. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Nem mindig. Engem az anyám non-stop gyalázott gyermekkoromban, hogy milyen csúnya és buta vagyok. Nem volt igaza.
2012. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
97%
Én egyáltalán nem vagyok csúnya, sőt szerintem kifejezetten szép, kedves arcom van, kövér se vagyok, de a szüleimnek mindig az volt a bajuk, hogy lehetnék szebb is, mert a húgom tényleg gyönyörű. Engem csak "prototípusnak" szoktak nevezni, ami kicsit se esik jól... A húgom elég elvarázsolt lett, tény, hogy nagyon szép, de nem hajlandó tanulni, csak a modell pálya lebeg a szeme előtt... 24/N
2012. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!