Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, mit szólnátok, ha a...

Szülők, mit szólnátok, ha a lányotok ilyen férfival jönne össze?

Figyelt kérdés

Először is egy rock zenész, aki eléggé ismert, úgy is néz ki, mint egy tipikus rocker, eléggé feltűnő jelenség. (egyébként a szüleim szeretik ezt a bandát, és tudják, hogy ki ő, még régebben mondták is, hogy emberileg milyen szimpatikusnak tűnik :D)

Másodszor: idősebb nálam picit több, mint 10 évvel, aminek általában szintén nem örül egy szülő.

Harmadszor: van családja, igaz már régóta nem él velük, meg annak a kapcsolatnak vége, de akkor is...


Nem tudom elképzelni a pillanatot, ahogy bemutatom őket egymásnak, hogy kéne? Szerintetek mit szólnak majd?

Egyébként egy végtelenül kedves férfiról van szó, nincs benne semmiféle rockeres keménykedés meg semmi lázadás vagy botrány...stb És még nem találkoztam olyan emberrel, aki ennyiszer vágyott volna összebújásra, szeretgetésre, érdeklődésünk is nagyrészt egyezik, a kedvenc dolgaink, hobbijaink... szóval egyébként minden stimmel.


2012. máj. 23. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ mennyire konzervatívak a szüleid.

Előbb olvastam épp, hogy egy 30 éves nőt a szülei korlátoznak a párválasztásban. Na, az durva szülő.

2012. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolnám, nem fog örökké tartani.
2012. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Sose értettem, hogy miért kell előítélettel lenni a rockerekkel szemben, ők is ugyan olyan emberek mint bárki más.


De úgy vagyok ezzel inkább rockerrel legyen a lányom mint egy emossal .


A 10 év meg 10 év, a szerelememnek nem lehet parancsolni.


Van 1-2 gyereke, nincs ezzel sem baj, bárkivel megtörténhet olyan, hogy elválnak úgy hogy már van gyerek. Azokat a gyerekeket nem nekem kel elfogadni hanem alányomnak, hisz ő választotta azt a férfit akiről tudja, hogy már van gyereke.

2012. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Hát de te mégis mennyi vagy?

Ha megismerném és tudnám,hogy milyen ember,ha látnám,hogy tényleg szeret téged..stb akkor nem lenne gond.


(Egyébként én is rockerrel vagyok együtt,mivel én is az vagyok.:D és úgy is néz ki.Semmit nem szóltak,szeretik.)

2012. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Én szülő vagyok.A lányaim 17 és 21 évesek.

Hogy mit szólnék???

Azt,hogy rocker,az nem zavarna.Én is szeretem a rockzenét,és bizony 18 évesen simán hazamentem volna például Pataky Attilával.

Azt,hogy több mint 10 évvel idősebb...nos,mennyi az a több???mert ha szépít a lányom (mondjuk a 17 éves) és kiderül,hogy a több mint az 21 évet jelent(ez is több mint 10 nem igaz?) Ezen kiakadnék.Nem tetszene,de nem csinálnék vérfürdőt vagy hisztiket.Mindenesetre elmagyaráznám neki,hogy nem árt ha tisztában lesz azzal,hogy ez nem fog sokáig működni.

Azt hogy családja van...Csak sajnálni tudom az elhagyott gyerekeit,de ha már elvált ember akkor nincs miért megszólnom érte..


Én anyaként így reagálnék,de hogy a te szüleid hogy??? Nem tudom.

Kíváncsivá tettél.Ki az a híres rock zenész??

Csak azért mert te vagy a 15-dik aki hasonló kérdést írt ki,hogy híres rockzenésszel jár..Nem is tudtam hogy ennyi híres rockzenészünk van...

2012. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A több, mint 10 év 12-t jelent, szóval nem 21-et :)

Egyébként huszonéves vagyok, és persze nem a szüleim mondják meg, hogy kivel lehetek együtt, de érdekel a véleményük, és fontos, hogy mit gondolnak.

Nem írom le, hogy kiről van szó, de teljesen biztos vagyok benne, hogyha leírnám a banda nevét, mindenki ismerné. (Viszont nem az a lényeg ebben a kérdésben, hogy vajon tényleg mennyire híres, úgyhogy ezt nem szeretném bizonygatni, csak úgy éreztem hozzátartozik a helyzethez, hogy ezt is beleírjam.:) )

és köszönöm a válaszokat! :)

2012. máj. 23. 13:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig en nagyon kivancsi vagyok. :D
2012. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem zavarna, hogy rockzenész. Ha már elvált, tehát, te nem kavarnál be a régi családjába, az sem zavarna, csak felkészítenélek, hogy volt feleséggel és gyerekekkel olyan nehézségek is érhetnek a kapcsolatban, amikre esetleg nem vagy kész, és jól kell kezelni őket, több kompromisszumot kell kötni. Talán a 12 év korkülönbség zavarna a legjobban, bár ha huszon éves vagy, akkor már nem ütközik ki annyira a generációs különbség, mintha pl 16 éves lennél, ő meg 28. Egyébként meg nyílván minden akkor dőlne el, ha személyesen megismerném, látnám milyen ember, és hogy mennyire szeret, tisztel téged. Ez nem a külsőségeken, vagy a korkülönbségen múlik, egy korodbeli, nőtlen és gyermektelen orvostanhallgatót is páros lábbal rúgnék ki a családi ebédről, ha azt látom, hogy csak játszik veled.
2012. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a rocker oké, a korkülönbség neccesebb, de itt a "van családja" az, ami igazán zavarna...
2012. máj. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!