Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen ember...

Baranka kérdése:

Mit gondoltok az ilyen ember (rek) ről?

Figyelt kérdés
Ha mindent ingyen akarna megkapni, megszerezni. Példa: Hamarabb költözik a-ból b-be mert aki ingyen költöztette volna őket csak akkor rá. Nem a saját bicajával jár dolgozni hanem az ismerőséjével. Nem a saját kocsiján megy el vasárnap(!) délután malacnak ennivalóért hanem a szomszédjáéval. A szomszédja vigyázna a gyerekükre mig az asszony is dolgozik gondolom ezt is teljesen ingyen várnák el (akinek van saját gyereke). Az anyós házában laknak úgy hogy szidja őket és elhordja őket minden .zar szemétnek. Csak ne kelljen fizetnie albérletet. Szerintem ez már annyira szánalmas és nem normális gondolkodásra vall. Szerintetek?

2012. máj. 24. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen valóban nem normális. Nekem volt sógorom volt ilyen. Fizetni semmiért, amit lehet ingyen szerez meg, azonban a baráti segítségért is pénzt kér.

Ne foglalkozz vele, rövid időn belül felismeri ezt a környezete, megszűnnek a segítségek irányába és elveszíti minden emberi kapcsolatát.

Ezen kár idegeskedni. Vannak ilyen emberek. Te ne segíts neki aztán csinálja ahogy akarja.

2012. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van bringája, akkor az ismerőse miért adja neki oda az övét, ha van autója, akkor a szomszéd miért adja oda az ő kocsiját?? Kérdés még, hogy alkalmanként, vagy rendszeresen vigyáznak a gyermekükre és az is, hogy az anyós miért tűri a szidalmakat.
2012. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyit keres. Lehet, hogy a keresetéből nem futja mindenre. Én ugyan nem a szüleimmel lakom, hanem albérletben, de amit lehet, én is ingyen szerzek be, mert az az 50 ezer forint, amit keresek semmire nem elég. Lehet mondani, hogy keressek jobb munkát, hát keressetek nekem, ha szerintetek olyan egyszerű! Majdnem 2 évig kerestem, napi kb. 10 önéletrajzot szétküldtem, telefonálgattam, de nem vettek fel sehova, még ennek a részmunkaidős állásnak is nagyon örültem 2 év után.
2012. máj. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Exem volt ilyen,lehuzott mindenkit akit tudott,többek közt engem és a szüleit is.

Pedig nem keresett rosszul.

De nagyon nagyot esett amikor egyszerre elégeltük meg,és miután én szakitottam, a szülei is kitették,mert nem volt hajlandó beszállni a rezsibe (de elvárta a napi kétszeri meleg kaját,nasit,mindent)


undoritó állatfaj

2012. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ő a szó szerinti ingyen élő :-) Amíg kap, addig a végtelenségig szemtelen, és nem érdekli mit gondolnak róla. Vannak ilyen típusú emberek, ha egyszer kétszer adsz, akkor rászokik. A szomszédunk is hasonló, bár nem ilyen durván, de kölcsön kér dolgokat és már a végén nekem kell visszakérni. Pitiáner, aprónak tűnő dolgokat, amit ő is megvehetne, de egyszer kölcsön kapta, utána rászokik, hogy mindig elkéri, ahelyett, hogy venne. No az én szomszédom észre vette magát, illetve észre vetettem, mert a végén már húztam a számat.

Kérdésre válaszolva nem tudom mit gondoljak. Aki ilyen, nem érdekli, hogy mit gondolnak róla, csak neki jó legyen. Pofátlan, önző, antiszocializált.

2012. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 08:40


lehet nem keres eleget, de nekem nem enne pofám úgy a másik autójával járni hogy nem fizetek benzint, ha meg fizetnék akkor már ott a sajátom, ha meg kocsija van valakinek akkor fizet rá ezt azt, mi értelme ha ott áll, még ha néha is , akkor adja el máris lesz pénze.

2012. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!