Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv Mit csináljak hogy rávegye...

Üdv Mit csináljak hogy rávegyem a páromat a szexre?

Figyelt kérdés
33éves nö vagyok már sok mindent megprobáltam.7éve vagyunk együtt de ez mindig is probléma volt. Talán 2 havonta egyszer vagyunk együtt. Bár sokat dolgozik.2helyen de nem tudom ez indok lehet e mindenre, Nem meleg és nincs más egyéb problémája se. Vallás ilyesmi se.

2012. máj. 24. 14:29
1 2
 1/15 perfectlie válasza:
37%
Szexi ruha,haj változás,vadító smink,esetleg szerepjáték vagy valami dögös jelmez(titkárnő,diáklány,tanár,légiutas kísérő,stb...)
2012. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Namármost, azt írod, ez a kezdetektől probléma. Az a rossz hírem van, hogy neki ennyi az igénye valószínűleg, neked pedig több. Fontos volna olyan párt választani, akivel ilyen téren is összhangban vagyunk. Nem tudom mit tegyél, rákényszeríteni nem lehet. Max. tényleg lehet praktikákkal próbálkozni, de ha nem egy tüzes fajta, akkor nem biztos, hogy ez segít.
2012. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Nyilván fáradt, hazaér és leülni is alig van ereje. Szoktasd le a munkáról.
2012. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha -mint írod- mindig is ennyi volt az igénye, akkor beöltözhetsz te bárminek, attól nem lesz több. Tudomásul kell venni, hogy az emberek igénye nem egyforma a szexre, ami komoly kompromisszumokat igényel, ha két nagyon különböző igényű ember kerül össze.
2012. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát nem lenne rossz ha a munkárol leszokna de nemigen fog.."2 gyerekünk van 4 évesek .Igy nem tudok más párt keresni.Nem tudom mit változtassak vagy adjam fel..és igy élünk életünk végéig..
2012. máj. 24. 14:42
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha kapcsolat kezdetén is ilyen ritkán volt szex, akkor most sem várhatsz többet.
2012. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

ma 14:42

Kezdj bele egy vállalkozásba. Építs ki passzív jövedelemforrást, és a párod nem lesz arra kényszerítve, hogy napi szinten két munkát csináljon egyszerre.


Ez természetesen csak a "nincs ideje és energiája a munka miatt" problémát oldja meg. Az intenzív szexuális élethez nem feltétlenül elég ezt a kifogást kezelni.

2012. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Kéthavonta 1x az évi 6 alkalom. Hat. ... Nem tudom, hogy nőként Neked mennyi lenne az igényed, de ennél gondolom lényegesen több. Én pl. férfi vagyok (30 éves), és szerintem kifejezetten kicsi a szexuális étvágyam, de így is heti 3 alkalommal azért összejön, néha többször is. Az ilyen korú férfiak van, hogy naponta (!) többször is igénylik és képesek is rá.

Lehetséges okok:

- tényleg ennyi az igénye, de akkor ez nem normális, hacsak nem lényegesen idősebb a kérdezőnél, vagy beteg

- valamiért fél a szextől/nem jó neki és inkább kerüli

- egyéb úton vezeti le az ingerenciáit valamiért (ez lehet maszturbálás vagy egy másik nő)


Mást egyszerűen azért nem tudok elképzelni (munka, fáradtság), mert akit szeretek, azt szexuálisan is kívánom. Sőt akkor is egy idő után feltámad a szexuális vágy (nem kéthavonta!!!) ha éppen dühös, mérges vagyok a páromra valamiért, mert azért mégiscsak nő, és (elvileg) csinos. Meg hát mit lehet nem szeretni a szexben, annál üdítőbb kikapcsolódás nincs is. Ja és én is munka mellett vizsgákra készülök és van egy vállalkozásunk is közösen, plusz jó sok házimunkát is végzek, és érdekes módon azért mégis van ingerenciám néha.

2012. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire ritkán kívánja, az már nem a normális kategória. Ha heti 1x, az még rendben. Depresszió, kimerültség, mást szeret?
2012. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Orvosi szempontból normális. Nagyon nagy a szórás a szexuális igényt illetően, normális a napi 5 és az évi egy is, akkor nem normális, ha hirtelen változik az igény.


Mint ahogy léteznek aszexuális emberek is, nekik egyáltalán nincs szükségük szexre. Elképzelhető, hogy a párod is az, és a kéthavi is csak a "kedvedért" van.


Minőség egyébként milyen? Ha van, akkor odateszi magát, vagy inkább "tudjuk le gyorsan"?


Mondjuk azt hülye érvnek tartom, hogy ha amúgy nem felel meg neked a kapcsolat, akkor csak azért benne maradsz, mert "két gyerekkel már nem lehet". Dehogynem lehet, 3-4 gyerekes ismerőseimnek se volt probléma párt találni.

2012. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!