Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném meglepni a páromat...

Szeretném meglepni a páromat egy finom vacsorával? Tippek?

Figyelt kérdés

Mielőtt kapnám a fejmosást, hogy nő létemre nem tudok ennyit kitalálni stb. stb., nem vagyok 35 éves háziasszony.:) A főzőtudományom nem a szendvicsben merül ki, de azért túl bonyolultak sem jöhetnek szóba sajnos.

Valami egytálételre gondoltam(hús, esetleg saláta, de nem is rántott hús, hanem egy kicsit különlegesebb, összepakolósabb étel). És mivel nincs saját keresetem, 10 ezer ftos étel sem jöhet szóba.:)

Tudnátok tippeket adni?


L


2012. máj. 4. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
esetleg egy saslik?
2012. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Válogass! Esetleg még megnézheted a rakott ételeket is [link]
2012. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lepény? Könnyen elkészíthető, nagyon finom, és viszonylag olcsó is. Ha érdekel, privátba elküldöm a receptet.
2012. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Itt tudsz keresgetni, hozzávalók alapján is.


[link]


De ha nem akarsz keresgélni, akkor irj valamit, hogy mi van otthon, mit NEM szeret a barátod - sokkal fontosabb, mint hogy mit szeret, de azt sem árt tudni.


A legtöbben szeretik a tésztákat, van sok rakott-tészta recept, azok nem túl bonyolultak, könnyen el lehet késziteni, és izlés szerint lehet variálni.


Pár recept ehhez:

[link] search/node/rakott%20t%C3%A9szta


De itt van egy csirkés étel, ami nekem megtetszett:

[link] recept/tavaszi-lecsos-csirke


Sok sikert!

2012. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vegyél sütős zacskót, kockázz fel pulya/csirkemellet vagy sertéshúst és zöldségeket, pl krumplit, cukkinit, padlizsánt, bébi kukoricát, répát, hagymát stb, ami eszedbe jut :) Rakd be a zacskóba, tegyél hozzá valami fűszerkeveréket, pl van egy nagyon finom és olcsó csirke fűszerkeverék, lucullus azt hiszem, vagy valami ilyesmi :) Zárd le a zacsit, rázd össze, kicsit szurkáld meg és tedd be a sütőbe.
2012. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
csirkemell boros tejfölös pácban, rásütve trapista és füstölt sajt, isteni, hozzá egy kis, imádom, párom kedvence :D
2012. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Miért van mindenki oda a csirkemellért? A legrosszabb hús,ami létezik. Nem lehet igazán jó ételt főzni belőle.

Zsírozz ki egy tepsit. Tegyél egymás mellé kicsontozott csirkecombokat,vagy tarját,vagy lapockát. Szeletelj rá néhány fej vöröshagymát. Házi tejfölt vagy főzőtejszínt keverj össze sóval,borssal,szerecsendióval és öntsd rá a hagyma tetejére. Önts alá egy pohár vizet,és lefedve süsd addig,amíg a hús megpuhul. Körítésnek krumplipüré,rizs,vagy sült krumli lehet. Hozzá bármilyen saláta jó.

2012. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21:53: Én pl azért szeretem, mert nem zsíros. A csirke többi része nekem túl zsíros, a sertés ízét meg nem bírom. Azt meg nem tanácsolhatom a kérdezőnek, hogy marhát vagy osztrigát csináljon, mert mint írta se nem túl házias és anyagilag sincs eleresztve.
2012. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy mit szeret a párod? Milyen zöldséget?


Mert hiába írok neked rántott gombát ha azt rühelli, érted.

2012. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Miért van mindenki oda a csirkemellért? A legrosszabb hús,ami létezik. Nem lehet igazán jó ételt főzni belőle."


Akkor szerintem te vagy a párod béna, hogy normálisan elkészítsétek. :) Párom imádja húsroládként, töltve, sokféleképpen lehet készíteni.

2012. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!