Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korban kellene már...

Hány éves korban kellene már saját lakással rendelkeznie egy férfinek? Hány éves kortól ciki már a szülőkkel lakni?

Figyelt kérdés
A mai világban nem olyan egyszerű kérdés ez, tudom.
2009. jún. 29. 14:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak abban az esetben ciki, ha valaki el tudna költözni, és a szülő se szorul ápolásra, de mégse önállósodik, mert kényelmesebb eltartatni magát a szülővel.

Egy telken külön háztartás nem ciki szerintem, ha megtehetik, hogy így építkeznek.

Ha nincs anyagi lehetőség, vagy a szülő ápolásra szorul, akkor megint csak nem tartom cikinek.

Ha pedig az a fiatal az, aki ápolásra szorul (testi vagy szellemi fogyatékos, és egyedül nem tudná ellátni magát), megint csak nem ciki.

Nehéz Pesten is tisztességes munkát találni, én most jelentettem be a legutolsó munkáltatómat, mert csaltak, és ebből több károm is származott. És ilyen csalókkal tele vannak a hirdetések. Meg merem kockáztatni, hogy a meghirdetett állásoknak csak maximum 10%-a tisztességes és valós. Ilyenek mellett nehéz gyűjteni és önállóan, segítség nélkül megélni.

2009. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan 50 éves férfi ismerősöm, aki közös telken két külön házban lakik az édesanyjával, de így is tipikus anyu pici fiacskája, akire a mami néha még a randin is rátelefonál. Így azért ez szerintem nem normális, inkább szánalmas.
2009. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is 30 korul, jo ha van sajat lakasa a ferfinek, utanna mar mindenkepp cikinek tartanam:))
2009. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%

"mai világban"????????

Nem egyszerű, valóban! Ennek ellenére a 30-as ffi-ak többsége már nem csak,hogy saját lakással rendelkezik,de már családot is eltart. Szerintem sok múlik a hozzáálláson is. Akinek anyuci még 30 évesen is kavargatja a főzeléket,nehogy megégesse pici fia nyelvét,az még messze van attól,hogy ffi legyen!!! Sokan inkább kényelmességből nem törekszenek önállóságra és nem az anyagiak miatt. Egy dolgozó,egyedülálló ember is lakáshoz juthat,ha akar és tesz érte!(hitel) Szerintem a "mai világban" sok a tesze-tosza, semmirekellő "férfi".

2009. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

van egy haverom, aki minimum 40 éves és mindig a szüleivel lakik, mondjuk azért mert a suliban dolgozik és minek legyen saját háza, hogy ha így is 10 perc alatt bent van a munkahelyén és jól kijön a szüleivel is


20/F

2010. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!