Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon összevesztem a szüleimm...

Nagyon összevesztem a szüleimmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán összekaptunk és a fejükhöz vágtam h utálom a családomat.Azt tudni kell h egy vicces és összetartó családról van szó,csak nagyon nagyon ideges lettem és csak felindultságból mindent.

2012. máj. 26. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Ők ezt tudják.Nem hiszem,hogy igazán haragudnának rád.Ha úgy érzed,hogy nem volt igazad,akkor egyszerűen mondd meg,hogy nem úgy gondoltad,és hogy szereted őket.

Mindenki hibázhat.

2012. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell nekik mondani, hogy nem gondoltad komolyan, persze szerintem ezt ők is tudják, gondolom 16-nál nem vagy több.
2012. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj le hozzájuk és mondd meg nekik hogy mennyire bánod amit mondtál.
2012. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérj bocsánatot, mondd azt, hogy elnézést, de nagyon ideges voltam. Biztosan megbocsájtják neked, amit mondtál.
2012. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ilyen előfordul, ha az ember kamasz, és valami miatt ki van bukva.

járulj a színük elé, és mondd, h ne haragudjatok, hülye voltam, bocsássatok meg, szeretlek titeket, legközelebb nem veszítem el így a fejem.


néha én is csúnyán beszéltem anyámmal, aztán átgondoltam, és megbánással elmondtam, hogy nem gondoltam komolyan, nagyon szeretem őt, és hálás vagyok mindenért amit értem tesz.

2012. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a minimum, hogy mielőbb bocsánatot kérsz a szüleidtől.

Egész biztosan megbocsátanak, hiszen a szüleid, és akármit is teszel, mondasz, ők akkor is szeretni fognak.


Az egy más dolog, hogy esetleg ezzel úgy megbántottad őket, hogy ez a tüske örök életre a szívükben marad, és talán még hónapok, évek múlva is azon rágódnak, hol, mit rontottak el a nevelésedben, hogy képes voltál ilyet mondani nekik.

2012. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérj bocsánatot tőlük!

Sajnos-nem sajnos, de az ember nincs mindig topon, és ha tényleg ilyenek vagytok, biztos elnézik.

2012. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat!Hál' Istennek már megbeszéltük:)))
2012. máj. 26. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!