Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod közölné veled,...

Ha a párod közölné veled, hogy ő nem szeret csókolózni, ezt hogy értelmeznéd, hogy esne neked?

Figyelt kérdés
Már a kapcsolatunk elején egy eléggé romantikus együttlét után én még szerettem volna csókolózni, erre ezt így közölte velem. Ez normális? Ha egy férfi szeret egy nőt, de nem szeret vele csókolózni? Bár általánosságban mondta, hogy sosem szeretett, de ez nem vigasztal, teljesen lelombozott ezzel. Ti mit szólnátok hozzá? Mert szerintem szorosan hozzátartozik egy kapcsolathoz. tartozna....
2012. máj. 26. 17:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen nincs.

Az első együtt lét előtt meg szeretett csókolózni?

hagyjuk már...


itt valami bűzlik

2012. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
az én exem bár sose mondta így ki, de nem szeretett. nekem is rosszul esett, de megszoktam. vannak ilyen férfiak, lehet amúgy rossz tapasztalatai vannak ezért nem szeret.
2012. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

A csókkal én is hadilábon állok. Van amikor jól esik egy hosszabb csók, de az max 1 nap 1x jó esetben. Jobban szeretem a sima "szájra puszis" cuppanós csókot. Meg jobban szeretek ölelkezni és a párom arcát puszilgatni. :)

Ezt eddig minden kapcsolatom elején elmondtam, csak nevettek és mondták, hogy semmi baj. :) Én sokszor teljesen ellenék 0 csókkal is.


20L

2012. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is csak a kapcsolat legelején szerettem csókolózni, utána nekem ez egyáltalán nem hiányzott, pedig szerettem a férjem...
2012. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
23%
ilyennel még nem talalkoztam!
2012. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretek csókolózni, csak max a kapcsolat elején, egyszerűen nem villanyoz fel. Simogatás, puszilgatás, ölelkezés hoz lázba, inkább így a testi közelség, mint a hosszú nyálcsere. A rövid csók még belefér.

25/N

2012. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
én az egyik exemmel nem szerettem csókolózni, mert undorítóan csókolt..
2012. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én se szeretek smacizni.
2012. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Ki kell egyezni, hogy szex előtt, közben, után legyen csók, de egyébként nem kell erőltetni.

Nekem pl. szexnél hozzátartozik, anélkül nem is tudom elképzelni, de amúgy nem igénylem én se ezt a nyelvezést. A szájrapuszi nem intim helyzetben sokkal szeretettelibb nekem.

Illetve csak úgy jó csókolózni, ha teljesen friss a száj. Tudom, spontán szex is van a világon, de én inkább a tervezettre szavazok, fogmosás és egyéb tisztálkodás után.

2012. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Volt ilyen exem, ő se szeretett, ezt kerek-perec megmondta. Nem Robinak hívják véletlenül? :)
2012. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!