Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod közölné veled,...

Ha a párod közölné veled, hogy ő nem szeret csókolózni, ezt hogy értelmeznéd, hogy esne neked?

Figyelt kérdés
Már a kapcsolatunk elején egy eléggé romantikus együttlét után én még szerettem volna csókolózni, erre ezt így közölte velem. Ez normális? Ha egy férfi szeret egy nőt, de nem szeret vele csókolózni? Bár általánosságban mondta, hogy sosem szeretett, de ez nem vigasztal, teljesen lelombozott ezzel. Ti mit szólnátok hozzá? Mert szerintem szorosan hozzátartozik egy kapcsolathoz. tartozna....
2012. máj. 26. 17:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen, engem zavart, mert én igénylem. Az exem azt mondta hogy ezt akarni szerinte primitív, buta nők sajátja. (Ezen kiakadtam.) Szakítottunk. (Más gond is volt, de ez önmagában is zavart.)

A "mostani" párommal (megvan már egy ideje :) ) szerencsére egyetértünk e téren, az ölelés, bújás, puszi, csók szexen kívül is fontos.

31/N

2012. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Szerintem önbizalomhiánya van.Lehet,fél,hogy valamit rosszul csinál és akkor bénának fogod tartani,végül kiábrándulsz belőle.
2012. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én soha nem rajongtam a csókért, de van, amikor megkívánom.

Én is inkább a szájra puszit és ölelkezéseket részesítem előnyben.

Magam részéről ezt annak tudom be, hogy szüleim furán kezelték ezt a dolgot nálam, és eléggé undorított a csók, hányni akartam tőle, az első csókomtól is féltem, mondtam a fiúnak is, mert nem akartam lehányni...

2012. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek! Nem csak a párommal nem, hanem amúgy sem. Nem villanyozz fel szexuálisan, a simogatás a testi közelség sokkal jobban...Érzelmileg sem add nekem semmi pluszt. A párom nehezen, de megtudta szokni. Azért néha-néha szex közben van, de ritka.


Amúgy azt hittem csak én vagyok így vele, de "jó" olvasni, hogy mások is.

Semmi pánik.


23/N

2012. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Így nem lenne tartós a kapcsolatunk...
2012. máj. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
56%

"Tudtommal a csókolózás nem egyidős az emberiséggel, tehát az ember nem csókolózott a kezdetektől fogva, és relatív egész későn bukkant elő."


Ez mit bizonyít?

2012. máj. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
56%

Hát lehet túl radikális leszek,de én nem bírnék olyan emberrel együtt lenni egy percig sem,aki nem csókol meg szívesen! Én bármikor,bárhol és bármilyen helyzetben igénylem a csókot,a csókolózást. Hihetetlenül imádom,a szexnél is jobban szinte,sőt az orgazmusnál is jobban! Eddig még nem találkoztam ilyennel!Ha valaki ilyet mondana nekem,akkor egyből úgyérezném, hogy egyáltalán nem kíván,nem tetszik a szám érintése stb :S Szóval nem tudnám ezt elfogadni....


Kérdező vagy elfogadod, vagy hozzád hasonló igényű embert választasz...

2012. máj. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Furcsa egy pasi. ha csak a nyelvestől viszolyog, azt megértem. De egy sima csók az alap. Én nem bírnám ki.

én akkor nem csókolóznék szívesen, ha nem vonzódnék az illető férfihoz. Nem ez lehet a pasinál?

2012. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!