Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értelmeznéd ezt a helyzetet?

Hogy értelmeznéd ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk kapcsolatban. Kb. 1 éve állapítottak meg nálam pánikbetegséget. Most akarok leállni a gyógyszerről. Ami mellékhatásokkal is jár. Pl: ingerlékenyebb, érzékenyebb vagyok. Gyakran szédülök, hányingerem van.

Mikor hazaért a párom munkából, megkértem, hogy miután ebédelt vigyen el vásárolni. Megebédelt. Pihent, s mikor felhoztam ,hogy mikor indulunk, és én már elkészültem, ő megsértődött.

Elkezdi: nincs szükségem rá(d??). Mármint arra értette, hogy ilyen állapotban vagyok.

Felhoztam neki, hogy elkísérem édesanyjához, ez volt a reakció: Nem hiányzik, hogy szédüljél nekem, meg hogy hallgassam, hogy rosszul vagy....


2012. febr. 16. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen "kedves" a párod. Nem csodálkoznék, ha tőle lennél pánikbeteg.
2012. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irtóra szerethet Téged a párod,ha ilyen nehéz időszakban nem képes melléd állni...Jó,elhiszem én,hogy nehéz Neki is,meg nyilván egy pánikbeteg betegsége nagyban nehezíti a mindennapokat,a betegét is,meg azt is,aki mellette van.No de akkor is...kicsit lehetne megértőbb Veled!
2012. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

undorító

én megkérdezném hogy szeret e?

nem hogy segítene a gyógyulásodban még hátráltat is:(

2012. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen meg tudlak erteni. En is panikbeteg vagyok, es sokszor megkaptam mar, hogy ne hisztizzek.
2012. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem nagyon úgy hangzik mintha a párod nem hinné el, hogy te beteg vagy. Mintha azt gondolná csak hisztis vagy. Nem hiszem, hogy hosszú távon jól jársz egy ilyen emberrel. Az első komolyabb helyzetben nem áll melletted, nem támogat. Szerintem próbálj vele komolyan elbeszélgetni a betegségedről, hogy megértse. De ha továbbra is így viselkedik én nagyon elgondolkodnék a kapcsolatotokon a helyedben...
2012. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!