Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem szereted a sogornődet,...

Ha nem szereted a sogornődet, (de ő a gyereked keresztanyja) és az anyosod is mindig neki ad igazat akkor sérelmeznéd ezt vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem szoktam szavakban kifejezni hogy mit gondolok róla,csupán csak a nagyképüsége és a nagy szája miatt nem szeretem de ennek ellenére is jol meglennénk(a gyerekemet szereti,én a sogoromat szeretem csakis miatta mentem bele hogy ez a nő legyen a keresztanyja a fiamnak-de nem bántam meg!
2009. jún. 29. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha nincs igaza, akkor termeszetesen serelmeznem!

De ha nem banod, akkor probald meg elkerulni anyosodat, amikor nezetelteresetek van. Neki semmi koze a koztektek levo beszelgeteshez!

32/n

2009. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet buta kérdés de már régota" forr" bennem az hogy őt tőbbe nézik az anyosék mint engem az ő szava és viselkedése mindig ok,amit ő csinál vagy tesz az is ok.Sajnálni kell mert neki nem keres annyit a férje mert hiteluk van stb stb tele van a hocipőm .Van valaki hasonló helyzetben,vagy velem lenne a baj?
2009. jún. 29. 17:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Elkerülni nem tudom az anyóst mert mi mindig nála gyülünk őssze a gyerekekkel(mert az anyostól pár métere lakik a kis kedvenc)Igazábol nem a sogornőmhőz megyünk csak olyankor persze ő is átjőn
2009. jún. 29. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Szia

Véleményem szerint az ilyen dolgok lényegtelenek semmi értelme ezzel foglalkozni teljesen mind1 anyós kinek ad igazat te tudod hogy neked van igazad és kész te is nyugodtan lehetsz nagyképű és nagyszájú vele úgy mint ő veled aztán hátha egyszer észre veszi magát

2009. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is pontosan ez a helyzet mint ahogy a tiéteket leírod.Én soha bele nem egyeztem volna,hogy bármelyik gyerekemnek a kereszt anyja legyen ez a h.lye nő,és nem állok vigyázba előtte teszik vagy sem akkor sem,ezt tegye az anyja.Én ugyan úgy lenézem már őt mint ő engem,tojok rá és anyósra is.Nagy ritkán megyek anyóshoz,csak ha nagyon muszáj.És semmi lelkiismeret furdalásom nincs az ügyben,ők alakították így a dolgokat,most egyék amit főztek.
2009. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen van ilyen, de légy te az okosabb, nekem eddig bejött a módszer:

Nálunk nem sógornő van, hanem a férjem unokatestvérének a felesége. Igaz, a két fickó úgy nevelkedett, mintha testvérek lettek volna.

Mikor megismerkedtünk, bármi progit szerveztünk, belelőttek -az anyós teljes pártfogásával és egyetérésével!!! - mert ők jönnek mamáékhoz és legyünk mi is ott. Berágtam rájuk már az első évben, pedig semmi rosszat nem szóltak, csak hát nekem ez olyan tolakódós eljárás volt a részükről. Aztán jött a babánk, anyósom elvárta volna, hogy ők legyenek a keresztszülők. meg ha jönnek, akkor rohanjunk mi is, mert jöttek. Meg állandó dícsérgetés nekik...Jó tényleg rendesek, de a t..öm tele volt vele, hogy mintaképnek állítják ide nekem őket.

Azt csináltam, hogy nem csináltam semmit! Úgy teszek, mint ahogy érzek, mint távoli rokonokkal. Ha ráérünk mikor jönnek és kedvünk is van, mi is lemegyünk mamáékhoz. Ha nem, akkor nem. Még látogatóban sem voltam náluk soha. Szépen mosolygok ha találkozunk és kész.

Apósom már hamarébb észrevette a hűvös távolságtartást, anyósom csak mostanában. És már nem is erőlteti annyira a dolgokat...meg nincs is dícsérő-hadjárat.

A legjobb vita-veszekedés, a családi béke megtartása mellett minél hamarébb helyretenni a dolgokat, mert később csak még nagyobbak lesznek.

2009. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!