Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretője vagyok egy férfinak....

Szeretője vagyok egy férfinak. Volt, hogy azt mondta éljünk együtt, aztán visszavonta. Egy-egy veszekedése után mondja, hogy nem bírja otthon. Ki kéne lépnem, de hogyan, hogy ne roppanjak bele? Választják a szeretőt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 21:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
99%

Nem kellett volna nős emberrel kezdened! Ez a szeretők sorsa. Vagy maradsz szerető,amíg rád nem un,vagy kilépsz ebből a kapcsolatból.

Szerelmi bánatba még senki nem roppant bele. Csak önuralom és önbecsülés kérdése.

2012. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
49%
Kik választják a szeretőt, a férj meg a feleség közösen? Az uccsó kérdést nem vágom.
2012. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%

Gondolj arra, hogy mekkora szégyen ez neked, talán elég erőt ad ahhoz, hogy ott hagyd.

Ne menjünk bele, hogy te sem vagy jobb nála, de te szeretnél javulni, úgyhogy mondd meg neki, hogy ennyi és pont!

Annyi egyedülálló férfi van, akik kapcsolatra vágynak, keresgélj közöttük!

2012. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Igen, alapjában véve így van. Minek kezd az ember nős férfival. Igaz! Tudod én is férjnél voltam. Az is igaz, hogy az ember nem hal bele. De tudod te is nagyon jól, hogy a betegségek 90%-ka pszichés eredetű. Hogy miért keres az ember ilyen kapcsolatot? Mert nem kapja meg a társától, amire szüksége van.
2012. máj. 26. 22:10
 5/35 anonim ***** válasza:
98%
Ebbe bele se mentem volna,mert mindig szívás a vége,és csak az idődet pazarlod rá.
2012. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
58%
Ha nagyon sz*r a házassága, és végül elválnak, akkor "nyert ügyed van", különben csak pár lopott óra marad neked. Általában a feleséget választják, de láttam már olyat, aki otthagyta a hitvesét egy jóval fiatalabb csajért.
2012. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy ésszel nem fogom fel amit írtok. Azt is tudom, hogy erősnek kell lenni. Tudom azt is, hogy csak én tudok rajta változtatni. Nem vagyok szuicid alkat, de egyre többször jutok erre a pontra. Nem persze, az ember, mikor észnél van, nem tenne ilyent. Igazándiból a hogyan továbbot kellene megoldanom, amit per-pillanat akkora törésként élek meg, hogy legszívesebben mennék a diliházba.
2012. máj. 26. 22:17
 8/35 anonim ***** válasza:
24%

Ne hallgass azokra, akik azt mondják hogy "minek kezd nős emberrel". Ezek a legnagyobb képmutatók, titkon ők is vágynak másra, de nem merik bevallani még maguknak se.


A férfi viszont biztosan nem fog téged választani, van a feleség és a szerető, de mindig csak szerető leszel az ő szemében

2012. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%
nem értem az ilyen nöket meg, hogy nem gondolnak a harmadik félre (feleségre)....és még mindig ok érzik magukat áldozatnak.nézz magadba és lépj ki a kapcsolatbol.
2012. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%
amugy meg választjak a szeretőt is néha ...az én férjem 7 év után lépett le a szeretőjével...nehéz feldolgozni , de ha a lelkiismereted meg engedi akkor küzdj.
2012. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!