Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy a párom soha...

Kis Zsuzsi kérdése:

Normális az hogy a párom soha sincs otthon? Azt mondja ez természetes mert régóta vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, ő az utóbbi fél évben heti 7 napból 5-öt biztos hogy a haverjaival tölt és este 22:00, 24:00 -nél előbb sose jön haza (délután 4-ig dolgozik) de olyan is gyakran van hogy hajnali 2-3 körül ér haza...szerepjátékoznak, ...én elhanyagoltnak érzem magam, főleg most hogy bejelentette hogy szombatonként is sokszor elmennek mostantól játszani ...ő 32 éves..csak szerintem furcsa ez ? olyan jó lenne valami közös programot is csinálni hétköznap de ő csak akkor ér rá ha a haverjai lemondják (nem megcsalás issue, ha felhívom tényleg hallom a háttérben hogy zsibognak a haverok....)
2012. márc. 27. 13:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nekem is fura lenne.Kellene a kapcsolatok ápolásához a közös programok.Nehogy már a haverok fontosabbak legyenek!Azért az egyensúlyt meg kéne tartani!
2012. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Szia sztem ez nem normális., heti 1 nap lehet , de azt se értem, téged miért nem visz? egy barátnöm pontosan igy volt, a párja zenélni meg motorozni járt heti 5 napot, végül lett egy kisfiuk, és elváltak mikor 4 honapos volt.. ez igy nagyon nem jol van..
2012. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Mi 5 éve vagyunk együtt, és nem igaz, hogy időnként nincs külön programunk, de ez nem heti 5 és még egy szombat is! Főleg, nem maradozik ki hajnalig.

Szóval szerintem nem normális.

Akkor otthon nem is segít be semmibe?

2012. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
ő azt mondja nem fog itthon unatkozni...én is elmegyek a barátaimmal ok de ez így nem túl jó...nem visz mert nem tudnék ott mit csinálni ők szerepjátékoznak és ez olyan zártkörű issue, haverjai is ilyenek megmondták hogy minek hazamenni ....
2012. márc. 27. 13:59
 5/38 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk ez a kapcsolat elején volt téma, de én felvázoltam, hogy ez nálam nem fog így menni. Nem várom el, hogy kimaradjon mindenből, de amikor összeköltöztünk, akkor már igen is akartam, hogy ne kelljen rá várnom az éjszaka közepén. Mióta házasok vagyunk is eljár néha néha egy meccset megnézni a fiúkkal, de olyankor is max 9-10-re otthon van. Nálunk sokat dobott a dolgon a fiunk megszületése, azóta nem kíván eljárni sehova sem, mert nem akar kimaradni az esti "szerelmeskedésből" a babával. Egyébként ha most arra hivatkozik, hogy régóta vagytok együtt, akkor mondjuk 10 év múlva már haza sem megy, mert akkor már tényleg régóta lesztek egy pár?

Szerintem beszélj vele, hogy ez neked így nem jó, mert egy kapcsolathoz két ember kell. Ha ő még szórakozásra és haverokra vágyik nonstop, akkor inkább keress olyat magadnak, akinek hasonlóak az igényei és elvárásai egy kapcsolatban.

2012. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Az ilyen éljen és szexeljen a haverjaival, meg főzzenek egymásra.
2012. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is furi. Én becsatlakoznék vele a szerepjátékos bandába :) Addig is együtt lennénk, lenne közös program, meg aztán jó buli :)))
2012. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így, elmondás alapján egyáltalán nem tűnik kapcsolatnak. Mintha lakótársak lennétek. :(
2012. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig ez így nem természetes. Az legalábbis biztosan nem, hogy többet van a haverjaival, mint veled.

Mi 4 és fél éve vagyunk együtt a férjemmel, ő is eljár a haverjaival játszani vagy sörözni... Hetente, esetleg két hetente egyszer - sűrűbben a haverjai sem érnek rá!

Sőt, ők mindig hívnak engem is, de szinte sohasem megyek, mert had legyenek ők is csak úgy együtt...

2012. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak most olvastam, hogy "zártkörű". Hát szervezz te is szerepjátékos estét a pároddal :) Márha érted mire gondolok...;-) Ha őt ez izgatja...
2012. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!