Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántja a családomat, ha...

Miért bántja a családomat, ha veszek ezt azt a barátomnak és ha megszorul adok neki, ha nekem is van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez fordítva is így van. Mostanság nem megy neki a munka, így nem mindig van pénze, ha nincs neki kutya kötelességemnek tartom, hogy segítsek neki.

Vagy pl meglátok a boltban egy pólót és van nálam pénz megveszem neki. A családom és a környezetem ezekre megjegyzést tesz. Nem tudom mit csináljak, mert így elég nehéz.



2012. máj. 27. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Kinek a pénzéből vásárolsz? A sajátodból, vagy amit a családodtólkaptál, hogy magadra költsd?
2012. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Saját pénzemből.
2012. máj. 27. 20:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját (te magad által megkeresett) pénzedről van szó, akkor azt teszel vele amit akarsz. Valamint, ha adott esetben tényleg fordítva is így van, semmi gond ezzel. Mennyi ideje vagytok együtt? Nem lehet, hogy még csak kevés ideje, és korainak érzik a "közös kasszát"?
2012. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2 éve már lassan. Persze saját megdolgozott keresetem.
2012. máj. 27. 20:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem,honnan tudják. Én ha veszek a páromnak valamit,nem hordomkörbe a családban, hogy nézzétek mit vettem neki.

Talán nem kéne mindent az orrukra kötni

2012. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
nem kell megmutatni hogy mit vettél a barátodnak, így nem is lesz gond. Én is szeretek vásárolgatni így, eddig csak a tesómnak vásároltam, főleg ruhát, de egyéb ilyen mindennapi apróságokat is. Ő nem dolgozik még, akadémiéra jár. Sose volt problémám azzal, hogy a szeretteimre "szórjam" a pénzem :)
2012. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Ötödikkel egyetértek :) Ne kösd az orrukra akkor az utolsó alsógatyát is, amit veszel. Van és kész, nem kell ezt túlmagyarázni :) Két év után már hagy éljetek úgy, mintha egy család lennétek, főleg, ha külön laktok, dolgozol, stb.
2012. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nem mutatom meg nekik, hogy nézzék meg, de van mikor akaratomon kívül is kiszúrják... Pl ha bevásárolok neki vagy stb... Tehát nem olyan egyszerű ez.
2012. máj. 27. 20:59
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akkor szokott ez gond lenni, ha nem tetszik a választott... A nővérem példáján látom most, hogy hiába van együtt a barátjával már lassan 5 éve, minden sza-rba belekötnek anyuék, pedig már 26 éves a nővérem, a párja pedig 30. Ez az egész természetesen nem a pénzről szól, hanem, mert nem bírják a srácot.
2012. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont ugyanez megy...

Itthon lakok, de pároméknál is sok időt töltök, így kötelességemnek érzem, hogy legalább kajával beszálljak. Amikor ott vagyok, az én pénzemből is ugyanúgy vásárlok. Itthon is adok le pénzt, magamnak is veszek dolgokat, oda is megy. Saját pénzem, így korrekt... Ő is adott, amikor nekem nem volt, azt bezzeg nem mondja itthon senki...


24/N

2012. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!