Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a férjemnek...

Mit mondjak a férjemnek honnan van a pénz?

Figyelt kérdés

Havi szinten jutok hozzá 60 és 90 ezer közötti összeghez. Jelenleg gyesen vagyok a fiammal itthon. Szóval nem járok munkába. Mit mondjak neki honnan van? Nem szexből, éppen ezért van szükségem olyan használható ötletre aminél nem is merül fel benne ilyen butaság.

Az igazat nem akarom megmondani.


2012. máj. 27. 20:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%
Jól kezdődik, hogyha hazudni akarsz a férjednek. Nem csodálkozom, hogy a szex fog eszébe jutni neki is, főleg ha bele kavarodsz a hazugságokba a végén.
2012. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
98%
Bocs de ha nem sexből akkor mi a titkolni való?Mert ha abból lenne ok titkold, de arra nem gondolsz hogy azt hiszi van pasid és az adja?
2012. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
99%

"Az igazat nem akarom megmondani"-hát az gáz.

Sok megértésre ne számíts a férjedtől. Erre csak azt tudom mondani,te miket gondolnál az ő helyében,ha havonta ennyi plussz pénzzel állítani haza,de nem mondaná meg honnan???

2012. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk megmondhatod, úgysem ismerünk. Aztán majd megmondjuk, hogy tényleg titkolnivaló-e.
2012. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%
Drogot árulsz? Vagy hogy?
2012. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sex,és nem illegális,akkor ez engem is érdekel!!!
2012. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már megírták. de, hogy is van ez? Már udja, hogy neked van egy havi jövedelmed, csak azt nem, honnan van? Veszélyes játékot űzöl az elhallgatással is és a hazugsággal is. Nem lehetnek könnyű éjszakáid.
2012. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%
Itt elárulhatod, úgy könnyebben segítünk.
2012. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%

Miből van a pénz? Ha elmondod, akkor talán még tudunk is segíteni, pláne, ha semmi komoly, még a végén rávezetünk, hogy nyugodtan elmondhatod neki.

Nem szép dolog hazudni, és ezzel vigyázz, mert tönkre teheti a bizalmat!

2012. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
81%

Mondd azt, hogy tudomanyos cikkeket irsz a sotet energia antigravitacios hatasanak a Hawking-fele sugarzasra gyakorolt hatasarol, es a penz a szerzoi jogdijakbol van.


Bocs, de hasznalhatobb otlet nem jutott eszembe. Szegeny ferjed.

2012. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!