Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már nem szemétség?

Ez már nem szemétség?

Figyelt kérdés
A nővéremtől kértem egy bögre rizst, mert reggel csinálni akartam a gyereknek egy kis zöldséges rizst mert azt kért. A bolt pedig nincs nyitva, reggel pedig megyek dolgozni, és csak délután jövök, akkor vissza adtam volna neki a rizsét... Erre ő azt mondta hogy dehogy bontom fel, kell a disznóvágásra, (ami a jövőhét közepén lesz). Hát pff. Nem azon az egy bögre rizsen vagyok "felakadva" hanem úgy a egészen, ilyen kis apró dolgokat csinál mindig, és ez rosszul esik hogy ilyen. Én mindig, mindent adok neki ha átjön, még az utolsót is oda adom, de ő... Hát már tényleg kezd sok lenni, egy bögre rizs... :S Pedig holnap vissza adtam volna neki amikor haza jövök. Érthetetlen hogy hogy tud ilyen lenni, pedig soha nem volt semmi bajunk stb egymással. Azóta ilyen amióta az új barátjával lakik 2-3 éve. (Két házzal messzebb lakik tőlünk, szinte a szomszéd... )
2012. máj. 27. 22:14
 1/6 Jubilee ***** válasza:
100%
Számomra szomorú, hogy ennyire nem számíthatsz a testvéredre...
2012. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Szomorú eset,de megsúghatod a tesódnak,hogy a felbontott rizs eláll még egy ideig mivel nagyon alacsony a víztartalma,esetleg ajálatott is tehetsz a picurnak,hogy majd vacsira kap rizst.
2012. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha legközelebb ő kér valamit, remélem te sem fogod felbontani, mert kell jövőre valamihez... Nekem nincs tesóm, de a páromnak van és szerintem sosem mondana ilyet, inkább segítene megfőzni is...
2012. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.

Sajna számomra is az.


A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.

Szerintem ezt ő is tudja, csak direkt nem akart adni belőle szerintem. Igen, az már csak vacsorára fogok tudni csinálni. :/



A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.

Most már az lesz, én sem fogok neki adni. Csak én olyan vagyok hogy oda adom még az utolsót is, és ha nincs itthon épp az és nem tudok adni, még én érzem magam "rosszul". De igen, most már azt csinálom hogy akár mit is kér, keresek valami indokot hogy miért nem, vagy hogy kell valamikorra.

2012. máj. 27. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Te se adj neki legközelebb ha kér valamit,ha morog emiatt kérdezd majd meg tőle miért morog mikor a múltkor egy vacak zacskó rizst is elsajnált tőled.
2012. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
De, szemétség. Viszont a legjobb az, hogyha amikor ő kér majd valamit, adj neki. De azért egy enyhe célzást tehetsz arra, hogy te nem vagy olyan, mint ő. Pl. ő rizst kér, te adsz neki, és mondod, hogy "Tessék, nálunk nem lesz disznóvágás." :D Egy ilyen után talán kicsit elgondolkodna.
2012. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!