Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség lenne ha egyedül...

Szemétség lenne ha egyedül adnám oda az ajándékot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátnőmmel járunk egy idősebb házaspárhot kutyázni mert sok kutyájuk van mi meg rajongunk a kutyákért. Segítünk körülöttük, sétáltattjuk őket stb. Megbeszéltük még karácsony előtt, hogy adunk az ismerősünknek valami kis ajándékot közösen. El is kezdtük beszélni, hogy mit, hogy kéne. Én adtam az ötleteket ő meg csak bólogatott. Aztán mikor megvolt, hogy mit adunk akkor mondta, hogy a képet meg a cimkét is csináljam meg én mert neki állítólag nincs a gépén a program. Meg menjek már el venni papírt amibe csomagoljuk meg ilyeneket mert neki nincs ideje tudnillik ajándékot kell vásárolnia. Bár nem tudom, hogy miért nem tudva volna ezeket is megvenni akkor. Na mindegy, megcsináltam az ajándékot megvettem ami kellett. Aztán mondtam, hogy kész van minden és nyúztam, hogy menjük akkor adjuk oda. De ő mindig kitalált valami kifogást, hogy most ezért nem jó meg azért. Aztán megbeszéltük, hogy pénteken odadjuk délután de ő megint lefújta mondván, hogy mennek valahova. De könyörgöm 10perc az egész!! Nehogy már 10 perce ne legyen bezzeg netezni van ideje.

Jah meg mondta, még az elején, hogy majd ő fizeti mindennek a felét, mondom jóvan. De megse kérdezte azóta se, hogy mennyi is lenne vagy valami.

Nagy szemétség lenne ha egyedül adnám oda? mert végtére is én csináltam mindent szóval ez így nem közös ajándék. Attól nem közös, hogy elémrak 500ft-ot.

Mert már egy ideje elmúlt karácsony és már csak illene odaadni.


2012. jan. 15. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem szemétség. Az a szemétség, hogy te foglalkozol az ajándékkal, ő meg magasról tojik az egészre. Add oda egyedül és felejtsd el szerintem. Nem barátnő az ilyen.
2012. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ha nem a kérdésre reagálok:

hány évesek vagytok és melyik településen laktok?

Csak mert van 5 kutyusom, akik mellé olykor jól jön a kutyabébiszitter. Az enyémeket is imádnátok, spánielkeverékek, az egyik pumikeverék, menhelyről van, és a legöregebb egy kis foxitacskókeverék. Rosszcsont egy banda, de imádnivalóak!

Egy ismerős srác járt hozzám olykor gondoskodni róluk, ha nem voltam itthon, de mostanában már dolgozik, kevesebb az ideje. Már megbeszéltem vele, hogy az esküvőm napját tőle teszem függővé, mert ha nem jön a kutyákra vigyázni, nem tudok leutazni a párom szüleihez vidékre, ahol lesz a lagzi.

Szóval azért jól jönne néhány lelkes fiatal, akik egy kis zsebpénzért cserébe olykor felügyelnének a kutyákra.

Egyébként nem lenne rá túl gyakran szükség, évente 1-2 alkalom, persze azért gyakrabban kéne jönni, hogy megismerkedjetek.

Arról nem szólva, hogy a közeljövőben ha lesz kisbabánk, mégjobban elkél majd a segítség a kutyusok körül.

Na?

2012. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is add oda egyedül. Se nem foglalkozott vele, se nem fizette ki a felét, se nem akar rá időt keríteni. Menj el, és add oda.
2012. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ma vagy holnap délután odaadom.

Második: 16 évesek vagyunk és Kazincbarcikától nem messze lakunk.

2012. jan. 15. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj, sajnos nagyon messze laktok, én a fővároshoz közeli településen élek. Szerencsés ez az idős házaspár és ezek a kutyák:)

Menhelyre szoktatok járni segíteni?

2012. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha van időnk oda is elnézünk :) Csak ugye tanulni is kell meg különórák. De általába szabadidőnket erre fordítjuk. :)
2012. jan. 15. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!