Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik afro-amerikai...

Nők, akik afro-amerikai pasihoz mennek feleségül, itthon Magyarországon, miért?

Figyelt kérdés
Nem provokáció. Semmi bajom velük, csak kíváncsi volnék, hogy miért választanak ilyen sokan párt majdnem szó szerint egy más világból. Köszönöm előre is a normális válaszokat!
2012. máj. 27. 22:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Most afro-amerikai érdekel, vagy afrikai?
2012. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 tetro ***** válasza:
89%
Mert megismerték egymást, és egymásba szerettek?
2012. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítok. Aki csak a "fekete" srácokkal / férfiakkal kezdett világ életében.
2012. máj. 27. 22:32
 4/39 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez szerintem is elég érdekes.Én el nem tudnám magam képzelni velük.
2012. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
69%

Az afro-amerikai és az afrikai két különböző etnikum.Az afro amerikaiak közül genetikailag egyik sem egyezik meg az afrikaival mivel az afrokban van fehér vér.Meg ők nem egy külön világból érkeztek.


A miértjét én sem értem hogy a nőknek miért tetszenek a néger férfiak.Valakiknek az ázsiai férfiak tetszenek.

2012. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
48%
Nekem van ismerősöm aki afrikai, de mint férfira, na úgy nem tudok ránézni így én sem értem.
2012. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
40%

De utálom mikor azt mondják hogy " nem tudok úgy ránézni mint férfira" mért minek nézed húsos fagyinak???


Nekem is bejönnek az afro-amerikai pasik. Nem tudom miért :)

2012. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
38%
Nekem egyik barátnőm érdekes módon pont ilyen volt, nem tudta megmagyarázni, de valamiért nem tudott ránézni a fehér férfiakra, azt mondta olyan mások, neki csak a barna bőrű férfi volt az ideálja az álma és az akarata, egyszerűen ez kellett neki, mikor kiderült hogy nem lehet gyereke akkor is barna bőrű babát fogadtak örökbe, úgy, hogy a párja egyáltalán nem ragaszkodott hozzá, inkább ő akarta.
2012. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
55%

Hát én kb 15 évesen voltam ráállva a feketékre (hogy miért nem tudom, talán akkoriban rajongtam az amcsi repperekért :D) de most már el sem tudnám képzeli hogy fekete pasim legyen...


Egyébként nem bántásból írom, de fekete pasik mellett amolyan bombázókat nem láttam még. Pl múltkor is egy elég túlsúyos, alacsony, nővel láttam kézenfogva egy hapsit. Tolták a kisbabájukat a babakocsival. Vagy máskor meg egy szőke lepukkant csajjal. Persze nyilván lehet nekik szép párjuk is (lásd Sodeinde Dorka X faktor) de szerintem sokaknál van úgy hogy nem találnak jobbat....


Meg én azon nem térek magamhoz hogy annyi olyat hallani hogy gyereket csinálnak, együtt élnek X időt, aztán meg apuka megpattan és visszamegy Afrikába. Rengeteg magyar nő nevel félvér gyereket egyedül. A média is tele van ilyenekkel, a gyerek meg életében nem látja az apját, max akkor ha elmegy megkeresni Afrikába...

2012. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
20+
2012. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!