Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik afro-amerikai...

Nők, akik afro-amerikai pasihoz mennek feleségül, itthon Magyarországon, miért?

Figyelt kérdés
Nem provokáció. Semmi bajom velük, csak kíváncsi volnék, hogy miért választanak ilyen sokan párt majdnem szó szerint egy más világból. Köszönöm előre is a normális válaszokat!
2012. máj. 27. 22:26
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
8%
az össze AZ ÖSSZES válasz levan pontozva xD
2012. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
hát igen, valakinek jobban tetszik a piros kéz mint a zöld, van ez így :)
2012. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek, érdekes dolgokat írtok.

Én direkt nem pontozok se le se fel...

Lehet nem sikerült elég jól megfogalmaznom. Tudom, hogy az afro-amerikai az az amcsi fekete, itt meg leginkább afrikaiak vannak. Csak próbáltam "politikailag korrekt" lenni.

2012. máj. 28. 11:03
 34/39 A kérdező kommentje:
Azzal pedig nem értek egyet, hogy ez csak annyi, mint ha vkinek zöld/kék/barna szem lenne a preferencia.
2012. máj. 28. 11:05
 35/39 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm, aki azt mondta, a fekete pasiknál nagyobb sikere van. Erősen túlsúlyos, nagy mellekkel, nagy fenékkel. A fekete pasik odavannak érte, a magyar pasik meg rá se néznek. Valahol érthető, ha olyan szekér után akar futni, amelyik fel is veszi.
2012. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Miért nem értesz vele egyet? Nekem volt egy osztálytársam, aki már általánosban is úgy képzelte el, hogy fekete férje lesz, mert neki nagyon tetszik a bőrük, a szájuk, az orruk, a testfelépítésük, stb. Én meg ugyanígy voltam a kék szemmel, ha valakinek barna volt, lehetett bármilyen jó fej, nem érdekelt. Volt osztálytársam többször járt már Afrikában önkéntesmunkásként, és végül egy "magyar fekete" lett a férje (az anyukája magyar, az apukája fekete, ő pedig itt született). Nem tudom miért nehéz elfogadni, hogy valakinek ez tetszik. Ha valakinek eleve nem tetszik egy fekete (esetleg visszataszítónak is találja, nem tud megbarátkozni pl. a bőrével), lehet bármennyire kedves, aranyos és figyelmes ember, nem fog vele összejönni. Azért elég komoly szimpátia kell ahhoz, hogy valakinél szóba jöhessen egy fekete, mert Magyarországon, főleg vidéken rendesen megnéznek egy fekete embert, egy vegyes párt meg még jobban. 25N
2012. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Van egy olyan vélekedés, hogy a feketéknek nagyobb a fa**uk és emiatt kívánják a nők az ilyen pasikat.
2012. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Én ismerek feketéket mivel az USA-ban élek.Vannak köztük normálisak de szerintem nagyon csúnyák én nem tudnék velük barátságon túl elképzelni valamit.Így vagyok a kínaiakkal.Viszont vannak indián származású srácok akik bejönnek.
2012. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
37-es,így van,akkora ven nekik mint a lovaknak,csak meg kell nézni egy felnőtt filmet.
2012. jún. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!