Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik afro-amerikai...

Nők, akik afro-amerikai pasihoz mennek feleségül, itthon Magyarországon, miért?

Figyelt kérdés
Nem provokáció. Semmi bajom velük, csak kíváncsi volnék, hogy miért választanak ilyen sokan párt majdnem szó szerint egy más világból. Köszönöm előre is a normális válaszokat!
2012. máj. 27. 22:26
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
15%
Ezen mit nem lehet erteni?Nem vonz, nem tudsz vele parkapcsolatban gondolkodni. Nem tartom ferfinak.Engem meg csak a ferfiak vonzanak.Kinek mi a ferfi.Egy vekony 160 centis fiu se ferfi nekem hiaba feher.
2012. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
85%
nem tartod férfinak?? Minek tartod akkor?? Te jó ég :D
2012. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként szerintem ez egy megmagyarázhatatlan dolog.Ugyan olyan mintha valakitől azt kérdeznéd hogy miért a barna hajú pasik jönnek be neki,vagy a kék szeműek. Ki tudja ezt :)
2012. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim válasza:
41%
szia! nekem pl fekete boru a parom. ezelott megneztem oket, de csak azert mert kulonleges volt szamomra a kulonbseg. aztan elso latasra egymasba szerettunk. fel sem tunik h fekete mar. nagyon szeretem es orulok h ra talaltam. mert sokkal kulonb mint egy magyar fiu. most meg mar arra nem tudok gondolni h feher fiuval legyek.
2012. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
44%

Igazából ő nem nem tartja férfinak hanem sokunknál érződik hogy ő egy másik "fajba" tartozik , más.Egy ázsiai férfinél is érezni lehet hogy ő más.

Nekem is csak a fehér férfiak tetszenek.Egy négerre másként tekintek.

2012. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
81%
De akkor is férfi, ha ő nem tartja annak. Nem lesz tőle bokor vagy hal, csak mert ő nem tud férfiként tekinteni rá.
2012. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
65%
na ezt mondom :) Én is így értelmeztem
2012. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
61%

"Nem vonz, nem tudsz vele parkapcsolatban gondolkodni. Nem tartom ferfinak.Engem meg csak a ferfiak vonzanak.Kinek mi a ferfi."


Te jó ég. Nem az a férfi, akit vonzónak találsz. A köpcös vízvezetékszerelő is férfi, hiába nem tartom vonzónak.

2012. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
74%
Ennek van valami biológiai oka.Biztos az hogy a távoli földrészekről származó rasszok olyan génkészlettel rendelkeznek ami egyfajta frissítést hozhat az európai génállományba,így erősíthetik,javíthatják az európai génkészletet,ezt érzik meg ösztönösen a nők rajtuk.Lehetséges hogy a fekete nők is hasonlóan éreznek pl a magas szőke fehér férfiak iránt.
2012. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
89%
Ez ugyanolyan, minthogy valakinek a piros ruha tetszik, másnak meg a zöld. Valakinek csokifiúk tetszenek jobban, valakinek vanília fiúk. :) De az, hogy ki kivel fog összejönni és leélni az életét, az már kémia. :) Én egy időben az ázsiaiakért voltam oda nagyon, viszont egy kínai ismerősöm van, és vele ettől függetlenül még nem tudtam volna párkapcsolatot kialakítani, hiába cuki. :)
2012. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!