Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már el azon,...

Gondolkodtatok már el azon, hogy miért pont titeket választott a párotok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 06:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem. Azon gondolkodom, hogy miért engem meg a gyereket hagyott el egy sokkal idősebb 2 gyerekes anyukáért :'(
2012. máj. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Mert szép, és okos vagyok, mindemellett szerény is....hát ezért.
2012. máj. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Igen.Félig meddig választ is kaptam miért én lettem végül a felesége.
2012. máj. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem meggyőződésem, hogy ha mondjuk nem x-szel találkozik valaki, hanem lehet ugyanolyan típusu nővel vagy férfival mondjuk az ország közepén, ugyanúgy ő lenne az igazi. Jó példa mikor a második házaságában is boldog az ember. Tehát az, hogy Ő az igazi ez hüleség, mert lehet van belőle száz ugyanabba az országba, csak nem tudsz róla. de nem? :)
2012. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen, néha meg is kérdezem tőle, hogy mit lát bennem:)

Ne azért mert nincs önbizalmam, csak úgy kíváncsi lennék, hogy egy férfi mit lát bennem, miért tart szerethetőnek. Azt mondja mindig, mert én én vagyok.

Tudom, hogy tetszik neki a külsőm, gyakran megkapom másoktól is, hogy szép vagyok (szerintem nem, de tudom, hogy vannak nálam kevésbé szép emberek is) Általában kedves vagyok mindenkivel, szerintem ez ül ki a vonásaimra is....

Talán ezért választott....pedig aztán hiszts tudok lenni, ha valami nem tetszik:P Olyankor megijedek, hogy biztos el akarja ezt viselni még sok évig?:D

DE: ha majdnem 4 éve "tűri" (3 éve együtt élünk), akkor biztos meg vannak az okai:D:D


25/N

2012. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem gondolkodtam a dogom, de tudom hogy azért mert én vagyok számára a tökéletes Nő... pontosan ott tudom erősíteni, ahol gyenge...illetve bennem minden számára fontos tulajdonságot, dolgot, megtalált... :)
2012. máj. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A mosolyomért. Azt mondta, hogy mikor meglátta a mosolyom onnantól ő már tudta, hogy velem akar élni.
2012. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mi mindig poénkodunk ezzel...Azt mondja aranyos vagyok, emellett türelmes is. Mindenem a kommunikáció, tehát ha probléma van, addig beszélek, míg megoldódik (ez egyébként szakmámba vágó dolog). Emellett kedves vagyok az emberekkel szerinte és azt mondja nálam önzetlenebb embert nem látott, szó szerint azt mondja "Ha nem b.sznak ki veled az emberek, Te nem is érzed jól magad:D" Mondjuk ezzel tényleg így vagyo, soha nem tudnék átverni senkit, és azt gondolom alapból mindenki ilyen (persze aztán mindig rájövök a tévedéseimre). Emellett szerinte szép és okos vagyok... Én meg mindig hangsúlyozom, hogy a SZERÉNYSÉG a legfőbb erényem...


Én meg azért választottam a páromat, mert mindig felvidít, ha baj van. Mindig jókedvem van mellette, tényleg ritkán vannak rossz napjaim, ha együtt vagyunk. Emellett szeretem szakmáját, szeretem, amilyen az emberekkel, szeretem, ahogy beszél velem és szeretem, hogy fontos neki a családja...és még sok mindent.



5 éve együtt

2012. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, gondolkodtam. Sajnos a mi kapcsolatunk nem olyan, hogy mi vagyunk egymásnak "az igazi". Én már megtaláltam évekkel ezelőtt az igazit, de sajnos abból a kapcsolatból nem lehetett semmi. A mostani páromat is szeretem, nem hagynám el a világ minden kincséért sem, de sajnos ez nem az a lángoló szerelem. Én azért szeretem őt, mert biztonságot ad a közelsége, kedves, humoros, férfi létére egyáltalán nem hisztis, segít a házimunkában, szereti a családját, tisztel és megbecsül és szeret engem. Ő engem azért választott, mert hasonló vagyok, mint ő, és szerinte nagyon szép is. :) Az érdeklődési körünk is stimmel, kiegészítjük egymást, alig vitázunk. Tulajdonképp minden tökéletes lenne, és azt hinném, hogy ő az igazi, ha nem tudnám, hogy lehet ezt másképp is..
2012. máj. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert mi vagyunk Marshall és Lily :) na jó, azt mondta hogy azért mert cuki vagyok, és a mosolyom a kedvence :) mert nem lesz szélesebb, csak a szám vége felkunkorodik :D
2012. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!