Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez más testvérpárral is...

Ez más testvérpárral is előfordult? Mitől lehet, hogy pont ugyanaz a lány lett a legjobb barátunk? (lennt)

Figyelt kérdés

Ugyanabba a 12 évfolyamos iskolába járt a báttyám mint én most. Csak a báttyám 8. osztályig, én pedig 9. osztálytól. Elkerültük egymást, mert 2 évvel idősebb nálam a báttyám (ő most 18 éves, én 16) Tehát mikor én ebben a suliba jöttem ő már más suliba járt.

Nemrég a suli röplabda csapatában nagyon összebarátkoztam egy lánnyal. Meséltem róla a báttyámnak,mert a csaj 2 évvel idősebb nálam ezért gondoltam,hogy lehet,hogy a báttyám osztálytársa volt. A báttyám nevetve mondta,hogy 6.-tól 8.-ig ő volt a legjobb barátja lányok közül. A lánynak is elmeséltem ő is nagyon meglepődött. Nem érdekes,hogy ugyanazzal a lánnyal lettünk mindketten jó barátok? Aki ráadásul nem is népszerű lány, mert nem olyan közvetlen,mint én és bátyó, viszont ha megismerjük rájövünk,hogy nagyon megértő és érzelmes.



2012. máj. 25. 16:40
 1/3 anonim válasza:
Annyira nem meglepő szerintem, mert lehet, hogy hasonló az érdeklődési körötök a BÁTYÁDDAL! (ne hari csak kijött belőlem a magyar tanár) Egyébként nekem is van egy testvérpár barátom, és mindkettő lány és mindkettővel nagyon jóban vagyok(: uh az én esetemben pont az ellenkezője van, mint veled, de ez szerintem eléggé normális dolog:D
2012. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se meglepő, feltéve, hogy tényleg hasonló személyiségek vagytok a bátyáddal, hasonló a gondolkodásotok, ízlésetek stb. Ebben az esetben simán előfordulhat, hogy ugyanazokkal az emberekkel kerültök szoros barátságba.

Mondjuk nálam ilyen szitu nem volt soha, de van egy nővérem, akivel sok dologban hasonlítunk: mind a ketten inkább csöndesebb, visszahúzódóbb természetűek voltunk, mind a ketten szerettünk meséket kitalálni, nagyjából hasonló volt az ízlésünk bizonyos dolgokban (pl. zene, öltözködés, ételek, mindkettőnknek a kék volt a kedvenc színe stb.) Kiskoromban nem egyszer meg is kaptam tőle, hogy csak azért akarok mindenből hasonlót, mint ő, mert nincs saját jellemem, és őt akarom utánozni... :-S

2012. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha BARÁTSÁG akkor nem
2012. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!