Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az öcsémet...

Miért van az hogy az öcsémet soha nem cseszik le?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy én 1 14 éves lány vagyok és amikor az öcsémmel 1 kicsit összebalhézok mindig én vagyok lecseszve azzal az indokkal hogy lehetne több eszem hogy leszarom amit csinál és nem kötök bele. Meg sem hallgatja az én verziómat és mindig hagyja ha valami hülyeséget csinál és már kezd úgy beszélni velem mint 1 kutyával mert megszokta hogy csak engem szidnak le. Amúgy az öcsém 8 éves.

#kutya #feleselés #lecseszve
2012. máj. 28. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ne hagyd magad! én leosztanék neki egy tacsedlit! ha néha kupán vágod abból még nem lesz baj. Sajnos ha minden meg van neki engedve, felnőttkorára el fog szemtelenedni. Sajnos ez a szülői nevelés hiányossága.
2012. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Úristen első, hogy tudsz ilyet mondani neki, uramatyám...

Kérdező nem úgy van, ahogy az első válaszoló mondta. :) "


Hát én elsőkézből tudom hogy de, mert barátnőmnél ugyanez van. Csak ők már idősebbek és teljesen elfajult a helyzet.

Ő a lelkét kiteszi a családért de mindig mindenben a semmirekellő öccse jobb. És aki tanult neveléspszichológiát ott is tanítják ezt, ez egy tudatalatti dolog. Nem minden szülőnél jelentkezik, de sokszor van. Ezenkívül elcseszett nevelési módszer is egyben.

Ha ezt nem is hiszitek el, attól még tényleg az az egyetlen megoldás, hogy nem hagyod magad, és visszavágsz, keményen. Amit mondtam a tepsivel b.szd szájba ha csúnyán beszél veled.

2012. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" Nyugi, a tesód majd kinövi hogy piszkál téged, és majd ha nagyobb lesz, akkor a szüleid biztos hogy nem csak neki adnak majd igazat..."


Ebben miért vagy ilyen biztos? Gondol egyet majd szted és jófiú lesz?

Nyugi, nem fogja kinőni... sőt rosszabb lesz hidd el. amikor már erősebb lesz (hiszen fiú), fojtogatni fog, ütni meg ilyenek. És a leendő barátnőivel is így fog bánni, hiszen nem tanulja meg tisztelni a nőket, családot, szeretetet... Ha hagyod neki, ne csodálkozz h megszokja, és ahelyett h osztálytársain/számítógépes játékokban éli ki a dühét, rajtad fog minden feszkót levezetni.

2012. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MELONE90 válasza:

Verd össze egy lapáttal és ha megdöglik ásd el a hátsó kertben ..



amúgy a kérdésre válaszolva: Mikor az öcséd nem csinál semmit akkor beszélj a szüleidel és magyarázd el nekik hogy ezt már nem bírod és ha tovább fojtatja bekeményítesz. Haverom is ezt csinálta nővérével amíg nővére fel nem tett mű körmöket és úgy meg nem markola vele hogy vérzett ...

2012. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!