Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok! Ti hogy szoktátok...

Fiatalok! Ti hogy szoktátok megpuhítani a szülőket?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan lehetőségem hogy kilovagoljak egy lovat egy versenyre.. a gazdija.. ő meg csak extra.. :$

kb. 20km. simán megcsinálom..nincs vele baj.. :)

Nem indokolják meg hogy miért nem akarnak engedni.. de messze van még.. (:

Ma bármit mondtak első szóra ugrottam.. egyéb ötlet?

14 leszek



2012. máj. 29. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
50-70 percig lassú tűzön.
2012. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 trist válasza:
Egyszerűen féltenek téged.
2012. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Féltenek. Azért ez nem veszélytelen dolog. Gondold magad a helyükbe h mit élnének át h ha valami bajod esne
2012. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó.. de így is úgy is kint leszek a versenyen.. meg majdnem minden nap lovaglok.. ez egy fele akkora ló lesz mint az enyém (csak az én lovam nem versenyképes)
2012. máj. 29. 18:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a puhíthatóbb féllel kezdtem mindig. Nem egyszerre kell letámadni őket, mert akkor támogatják egymást, hanem külön-külön. Amikor a gyengébbik felet (ő volt mindig édesanyám) meggyőztem, akkor ketten indultunk apukám "ellen". Nekem bevált. De azért megértheted őket is, hogy féltenek. Úgyhogy ha esetleg nem tudod őket rávenni, akkor se haragudj rájuk.
2012. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első, nagyon nagy.

Komolyra fordítva a szót, Nekem nem engedték 13 évesen, hogy a Balatonon lovagoljak, amikor a nagynéném levitt magával (már több mint két éve lovagoltam akkor). Utána otthon megbeszéltük és egy kis sírással legközelebb már mehettem. (Elmondtam Neki, hogy milyen rosszul esett, hogy ennyire nem bízik meg bennem, ugyanazt csinálnám csak amit tanultam stb.) Nem szép módszer de hatásos.

2012. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Próbálkozok.. leginkább anyával.. :DD

Általában úgy szokott lenni nálunk is... de furcsállom hogy nem mentek elsőnek bele. :|

Meg a féltést azért nem vágom mert ez egy birka ló az enyém egy idegbajos állat.. (de azért egy cukorka)

2012. máj. 29. 19:08
 8/12 A kérdező kommentje:
ma 19:08 én kb. 12 éve lovaglok. :'D
2012. máj. 29. 19:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Mostmár én is 11 éve, csak arra céloztam, hogy a szülők valamiért paráznak idegen terepen. Félnek, hogy leesel, gerincprobléma stb.. Ami tök hülyeség.

Mindenesetre, remélem meg tudod győzni szüleidet és sok sikert!

2012. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem idegen terep..
2012. máj. 29. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!