Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mit szoktatok...

Kamaszok, ti mit szoktatok tenni ha unatkoztok és nincsennek a kozelben barátniotek?

Figyelt kérdés

a barátnoim falun laknak a városban pedig nincsennek olyan jo barátaim,régen joba voltunk,de ma már nem is beszélunk.minden nap unatkozok,egyedul nem akarok kimenni,hisz ugy sem tudnék mit csinálni.

14/L



2012. máj. 12. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvass. Tanulj nyelvet. Keress magadnak valami hobbit, ami leköt. Tedd magad hasznossá otthon, anyud biztos örülne ha segítenél a háztartásban... vagy süssél fini sütiket, csinálj vacsit mire hazaérnek. Keress lehetőséget a karitatív munkára pl felolvasni időseknek vagy némi plusz pénzért akár kutyát is sétáltathatsz.

Ha van olyan program a környéken ami akár egy kicsit is érdekes lehet számodra, akkor kerekedj fel és menj el, egyedül is lehet részed szórakoztató élményekben és akár még néhány új havert is összeszedhetsz.

2012. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Szenvedek > . < komolyan..

Amúgy netezek, mosogatok, kiterítem a ruhákat néha..

Főzök.. Tévézek.. Biciklizek,kutyát sétáltatok..

2012. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan azt , amit alapból. A FIÚ haverjaimmal szoktam menni ide-oda , lányokkal ritkábban . (Nem jövök ki jól velük.. legalábbis azokkal , akikkel egy osztályba járok.)

Ha mégse tudok velük menni, vagy ők velem, akkor elmegyek cukrászdába , kutyát sétáltatok, csellózok, zsonglőrködök , meg ami még a hobbim .

2012. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szedj fel egy faszit és majd ő gondoskodik h ne unatkozz
2012. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézz magadba. Tűzz ki olyan célokat amiknek az útját élveznéd. Keresd az ellenségeid. Segíts az emberek ébredésében. Gondolkozz a világon, és hogy hogyan tudnál tenni még valamit pozitív irányba.
2012. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Szió..

Nekem két legjobb barátnőm van + három barátnőm , akikkel a sors akkor hozott össze , mikor a legkevésbé se vártam. Általában velük szoktam lenni , túrázunk a vár körül , hülyéskedünk , felmegyünk egymáshoz , vagy a parkban vagyunk - de persze csak ha jó idő van. Ha nincs jó idő és fullra semmihez sincs kedvem , akkor nem megyek sehova :D és akkor átérzem azt , amit te érzel és majd meghalok unalmamban. Ezért adok pár jó tippet:


- olvass , rengeteg jó könyv van , igaz drágák , de minden városban van könyvtár és lehet kölcsönözni :)

- rakd rendbe a szobádat (nagyon hasznos elfoglaltság , én mióta nem járok suliba - elballagtam - azóta reggelente felfrissítem az íróasztalomat , gondoskodok a növénykéimről

- menj el a nagyszüleidhez

- biciklizz (sztem van sok rejtett zuga a városnak ahol élsz , fedezd fel őket)

- nézz sorozatot (A palota ékköve , A királyi ház titkai , A Silla királyság ékköve mind nagyon jó , kikapcsolódásnak - mivel ezek történelmi , erősen elgondolkodtató drámák - tudom ajánlani a H2Ot .. nagyon laza , 3 évados történet , ami arról szól , hogy 3 16 éves lány sellővé változik és a víz felett különleges képességek birtokosai.. természetesen mindezt titokban kell tartaniuk , ha nem szeretnének kísérleti nyulakká válni , ám idővel a közeli barátaik megtudják és rengeteg izgalmas kalandban vesznek részt.. 18 éves létemre nem tudom megunni :$)

- nézz filmet

- rajzolj

- tanulj

- iratkozz be nyelvsuliba (én a szóbelik után azt fogom tenni)

- süss sütit (vannak nagyon egyszerűek is , amik tűzhelyhasználatot sem igényelnek , elkészíted és go a hűtőbe)

- menj el vásárolni

- takaríts

És hogy ne minden nap ugyanezeket kelljen csinálnod , írd fel különböző cetlikre az ötleteket amiket itt kapsz , majd mindig húzz egyet.. és akkor azt fogod csinálni..

- vagy tanulj naponta 10 új angol szót

- aztán 10 új francia szót (nem baj ha nem tanulod)

- gyakorolj vmi olyat ami nem megy

- tanulj vagy írj dalszövegeket

Olyan sok minden van. Csak elkezdeni nehéz , tapasztalat..:D Ma én is halálra untam magam.. xDDD

Remélem tudtam segíteni , ha kell még vmi szólj..

18/N

2012. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ó és írtad , hogy messze élnek a barátnőid.

Gondolom mindegyiknek van internetje.

Megbeszélitek , hogy x időpontban mindig felmentek msnre , vagy facebookra és közösen beszélgettek. (Csoportos beszélgetés)

- keress új zenéket

- fényképezz

stb..

utsó hozzászóló :D

2012. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sport?
2012. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olvasás,gépezés,tanulás,takarítás,segíteni anyukádnak,ha vannak testvéreid akkor beszélgess velük.
2012. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!