Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szoktatok felvenni ha...

Ti mit szoktatok felvenni ha házibuliba mentek? Mennyire szexy a ruci, milyen a smink, haj? 16/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Extra miniszoknya, extra kivágott felsővel.

10 cm-es magassarkú, és 3 kg smink.

2012. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És így végig tudod táncolni az estét? Nem kényelmetlen?
2012. márc. 29. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
csinosan de nem túl kihívóan. farmer, ujjatlan, lazán kigombolt ing, esetleg sál, ékszerek (bizsuk leginkább), "tutyi" vagy minek hívják, a hajamat kibontom, vagy összefogom kontyba, a szememet vagy körbehúzom fekete szemceruzával (a vízvonalon, nem vastagon), vagy a szemlillám vonala fölé húzok 'csíkot barna tussal, +szempillaspirál. ha jobban belegonlok, mindig így öltözöm, buliban is az a célom, hogy jól érezzem magam, nem az, hogy rámmásszanak (:
2012. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a bulizósnál(pl.diszkó) kicsit szolidabb,de azért buliba elfogadható ruha.

a hajam normálisan kiengedve,vagy copfba fogva.(nem valami díjátadóra megyek,csak egy buliba,akkor minek sz@rakodni vele?)

a sminkem normálisan elkészített a hétköznapinál kicsit feltűnőbb.

de miért kérded? ez lesz az első házibulid? :)

2012. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok, 16/L.

lehet, hogy en nem teljesen a kerdesedre valaszoltam, mert en nem szoktam "tancolos" hazibuliba jarni, inkabb a sörözős-gitarozos-esetleg pipazos tipust kedvelem.

2012. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én felveszem a feszülős farmeromat, amiben csak ülni tudok, állni, pl. biciklin ülni veszett kényelmetlen. A felső változik, de pl. volt úgy, hogy a lila (semmi minta, United Colours of Benetton volt rajta, ugyanis ott vettem) ujjatlanomat vettem fel. 2 cm-s magassarkú (ugyanis táncolós partira mentem, a kényelmem kedvéért :D). Smink: vmi sötét, lila, nagyon sötét zöld. Feketét nem ajánlom, attól nagyobbnak tűnik a szemed. Kihúztam fekete szemcerkával + szempillaspirállal. Hajam hosszú, 20 percig fésülködtem, mert kibontva készültem :)
2012. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sörözős-pipázós ücsörgős buli akkor hétköznapian, tehát farmer, póló, ing, ha táncolós, akkor extrarövid naci, kényelmes póló:)
2012. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!