Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezt megérteni,...

Hogyan lehetne ezt megérteni, elfogadni?

Figyelt kérdés
Édesapám alkoholista, ezen nincs mit szépíteni, durva dolgok vannak a rovásán. Mi egy tök normális család lennénk ha ő nem lenne! Én jöv héten államvizsgázom, anya viszi szinte egyedül a családi vállalkozást apám már nem sok vizet zavar, tesómnak megszületett a kisfia, van egy tök jó fej férje mérnök. Sajnos anyagi gondjaink vannak, anya látja, próbál spórolni úgy élni hogy minden legyen. Nagy emeletes házunk van nagy udvar stb. De apám akkor is iszik dugiba, amit megkeres az el is megy, anya már elrejti a lóvét előle, de megoldja a témát. Most pl a szép kertünkben élveztem a csendes estét amikor megláttam valamit a bokor tövében, egy pálinkás üveg volt, ahogy elkezdtem a kertben kutatgatni, mindenhonnan került elő 18 db különböző pálinkás üveget találtam. Ez egyfelől borzalmas, másfelől dühít, harmadrészt elszégyenít, hogy ilyen emberrel kell élnem, már amennyit itthon vagyok, mert az nem sok, de így tönkretenni a dolgokat nem is értem. Szóval nem értem, és nem bírom fel sem fogni ezeket, hogy miért, amikor kevés van. Én meg azon agyalok állandóan mit csináljak, hol lesz munkám mit csináljak, ami most van kevés hogy osszam be, ez meg...ááhh!! Tönkre tesz. Ja válás nem megy mielőtt kérdezitek. Ja és évről évre azt látom lentebb lentebb a színvonal, nincs fejlődés, az üzlet sem fejlődik hanyatlik, nem is értem, hogy nem gondol ezekre. Mind egy, csak el vagyok keseredve jól esett leírni, még ha nem is tudtok segíteni vagy ilyesmi.
2012. máj. 29. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
A nagy házat kisebbre kell cserélni.
2012. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elválást megfontoltátok már?

Más lehetőségetek nem nagyon van.Ez egy önző ember ,csak magára gondol hogy minél több alkohol lecsússzon a torkán.El kell válni.Beszéld meg édesanyáddal.

2012. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen fontolóra vette. Nem tud, ennyire egyszerű. A vállalkozás az egyetlen bevétele anyának, mert olyan fajta képzettsége nincs 50 évesen amivel el lehetne helyezkedni. Sőt apám kijelentette, ha megteszi akkor mindenkit tönkre tesz és ő nem egyezik bele. Mivel döntés képes nem lehet arra hivatkozni, hogy nem ép elméjű. Ha perre viszik az ügyet nincs pénz pereskedésre anyának. A házat a vállalkozás miatt nem lehet eladni, minden itt van kiépítve épület stb stb stb. Nincs pénz arra sem hogy osztozás és helló szia fater. Körbe jártuk már sokszor. Mókus ketrec.
2012. máj. 29. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:

De az az ember elismeri hogy alkoholista?És hogy segítségre szorul?

Az is egy lehetőség hogy olyan kütyüt ültetnek a bőre alá amitől nagyon rosszul érzi magát ha alkoholt iszik.

2012. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dehogy ismeri be!! Sőt ő a normális mi vagyunk a hülyék, meg az idióták, akik nem csinálnak semmit.


Micsoda? Milyen kütyü??

2012. máj. 29. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!