Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet megérteni...

Miért nem lehet megérteni hogy valaki nem akar olyan helyre menni ahol rossz emlékek kísértik?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat jártam egy helyre egy fiúval - jártunk meg jó barátok voltunk utána - sokszor felmentem hozzá stb.. és január február március na ezekben a hónapokban mind ott voltam nála. Hétvégén ha tehettem mikor hogy.. nem hagyta meg a srác hogy kellemes emlékként maradjon meg bennem mindent elkövetett hogy megutáljam és megszakítsuk a kapcsolatot. Azóta azok rossz emlékek. A legjobb barátaim ezt megértik és sose visznek arra a helyre erre ma anya persze hogy oda akart menni és összevesztem vele erre ő meg jött hogy mindig az emlékek az emlékek akkor költözz el a városból.. nem akarok elköltözni csak felejteni.. felejteni a hibákat amiket elkövettem.. visszatalálni a helyes útra de az úgy nem megy ha visszarángat oda ahol minden megtörtént.. bár mondjuk a környékünkön meg a szobámban is vannak róla emlékek de az ágyamat ugye nem dobhatom ki a környékről nem költözhetünk el és anya ilyenkor jön azzal hogy akkor menj el a városból.. nem értem miért nem lehet picit megértőbbnek lenni..

18/N


2012. máj. 26. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A hibákat nem elfelejteni kell, hanem tanulni belőlük!


Ellenkező esetben folyton ugyanazt a hibát fogod elkövetni. Igaz ez mindenre, a szerelemre is.


Attól, hogy nem mész oda, még emlékezni fogsz a hibákra. Nem lehet kitörölni vagy meg nem történtté tenni dolgokat.


Volt, elmúlt, kész. Tovább kell lépni. Pont úgy, hogy odamész.

Így annyi történik, hogy folyton azon görcsölsz: oda nem fogok menni, mert ez meg az történt, ilyen meg olyan emlékeim kötnek oda, stb. És minden alkalommal újra felidézed az egészet.

Sokkal tovább fogod dédelgetni a sebeidet, mint egyébként.


Írd felül az egészet! Menj oda a barátaiddal, és adj esélyt, hogy másokkal, máskor szép emlékeid kössenek oda!


:))

Ihaj-csuhaj, ha nálunk a park és a pad beszélni tudna, de sok mindent el tudna mondani most neked! Szépet és rosszat egyaránt.

Egyikről sem a pad tehet. :)

2012. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy nem mész oda a rossz emlékek megmaradnak.Nem a ház vagy a park tehet a rossz emlékeidért.

Ahogy előttem is írták. Nem felejteni kell(amúgy meg idővel úgyis elfelejted a rossz dolgokat) hanem a hibáinkból tanulni.

2012. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem segített hogy oda mentem. persze nem rögtön, idő kellett hozzá míg rászántam magam. rámtörtek az emlékek, de olyan időpontban voltam ott, ahol senki nem látott.

jól kibőgtem magam és elengedtem őt.

azóta is emlékszem, persze, de azok már érzelmek nélküli üres képek.

és lehet hogy segítene ha mondjuk elmennél a városból máshová tanulni. nekem határozottan jobb lett

persze minden ember más

nem akarja anyukád egy kicsit ráderőltetni az akaratát? nekem ez jött le ebből. talán úgy érzi az, amit helyesnek gondol, mindenkinél beválik.

ez a tolerancia hiánya. 10-ből 9 ember ilyen.

2012. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
teljesen igaza van anyadnak
2012. máj. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!