Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan part, ahol a...

Ismertek olyan part, ahol a no nagyon kover vagy nagyon csunya, a ferje/baratja meg normal testalkatu, teljesen atlagos vagy jokepu pasi es imadja a feleseget? Van ilyen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 22:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Én két olyan párt is ismerek, ahol a férfi hihetetlenül jóképű, jó testű, a feleségek azonban nem.

Az egyik feleséggel csak annyi a baj, hogy felszedett vagy 30 kilót magára, amúgy az arca átlagos, de ha mosolyog, egészen vonzó, és szép a szeme.

Persze azt, hogy tényleg imádja-e a feleségét, csak ők tudják. A külvilágnak ezt mutatják, de én nem hiszem el, hogy a férj ne vágyná vissza a feleség régi testét. Már csak azért sem, mert állandóan diétázik az asszony, meg fogyasztó kezelésekre jár (pl. testtekercselés), tehát ő is szeretne megszabadulni a feleslegtől, csak épp a mozgásra nem tudja rávenni magát.

A másik feleség átlagos arcú lenne, ha nem lenne iszonyú görbe orra, igazi kampós. De ez nem zavarja a férjet, imádja a feleségét. Amúgy lenne pénzük megcsináltatni az orrát, de ezek szerint nem tartják fontosnak.

2012. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
igen,ilyenekre gondoltam. Tehat leteznek ilyen ferfiak.
2012. máj. 29. 23:00
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Igen van! Nem is értettem meg a srácot soha. A nő kicsi alaktalan kancsal csunya állandóan topis, zsiros haju a férj egy adonisz hát ez van. És már több mint húsz éve együtt és imádja a nőt. Hogy mit tudhat az a nő?
2012. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%
Persze, ne add fel, itt keress megerősítést, je je je
2012. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem lenne egyszerűbb figyelni magadra, ahelyett, hogy ilyen kapaszkodókat keresel amikben reménykedhetsz? Vagy miért nem fogadsz el te is egy kövér vagy csúnye férjet? Miért csak neki kell elfogadni?
2012. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Igen ismerek..:)magunkat:)

A párom egy igazi dögös,jóképű és jótestű férfi..megfordulnak utána a nők és sok férfi is megbámulja:)komolyan:)

Jómagam 1 éve szültem és felszedtem vagy 20kg-t...amit eddig még nem nagyon próbáltam meg leadni.

Előtte csinos voltam,most a párom szerint arányosan telt vagyok és imádja minden dkg-mat ezt nem a külvilág felé mutatja,hanem nekem...érzem ,hogy igy i imád engem!

Igaz,hogy szép az arcom,szép hosszú ,göndör a hajam és mindig nagyon ápolt vagyok.

De én most úgy érzem,hogy hozzá képest elbújhatok:S

Valamiért nem vitt rá a lélek,hogy nekifogjak tenni magamért ,pedig régebben futottam km-eket,tornáztam stb.

Elkényelmesedtem..bár egyre elégedetlenebb vagyok magammal és ennek az eredménye lesz majd a változás..:)

2012. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nem talalt,en ugyanis ferjnel vagyok,sot mar a 40et is betoltottem. Egy masik kerdes kapcsan jutott eszembe,h tenyleg milyen erdekes ez,mert azt mondjak,h a ferfiak mennyire a kulsosegekre mennek. Hat ezek szerint megsem.
2012. máj. 29. 23:17
 8/20 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy világszépe, de igyekszem magamból kihozni a lehetőségekhez képest a legjobbat. A barátom számomra jó pasi, de ha valósághűen nézzük, inkább átlagos. Akik eddig írtak, igazuk van, hogy nem reménykedni kell abban, hogy majd meglátja valaki a belső szépet, hanem igenis, kell erőfeszítéseket tenni.

Akik jó pasik és imádják a teltebb feleségeiket, lehet, hogy nem olyan testalkattal jöttek össze. Például Pierce Brosnan imádja a gömbölyű feleségét, akit szeretnek az alakja miatt ócsárolni az újságok. De ő vékonyabban ment hozzá feleségül, a teste a szülések után nem tudott visszarendeződni. Tehát a pasi fokozatosan látta megváltozni a felségét, nem pedig készen kapta. Valamivel meg is kell fogni az illetőt.

Ez most lehet kicsit zavarosra sikerült, de remélem azért lehetett érteni, mit akartam kihozni belőle. :D

2012. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%

Álmodj királylány;)



Na csak vicceltem.Természetesen létezik és fordítva is.Tehát ne add fel.

2012. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Kár, hogy a kérdező kommentjére nem lehet zöld kezet adni!
2012. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!