Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem eléggé ocsmány...

Azt hiszem eléggé ocsmány dolgot csináltam. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
2 hete vagyok együtt egy nős pasival, én 25, ő már 32. Nagyon szenvedélyes, egy céges bulin jöttünk össze. Mondta, h. nem szereti a feleségét, a váláson gondolkodik, csak pár hetet várjak még. Azt hazudta otthon, h. üzleti úton van, de közben mi lejöttünk Siófokra wellnessre. Ma hívták telefonon nem rég, először nem vette fel, de másodszorra igen. Az anyósa volt, h. a felesége kórházban van, el is indult hozzá, engem meg magamra hagyott. A legrosszabb az, h. mint megtudtam, a felesége terhes, bevérzett, ezért került kórházba. Nekem erről egy szót se szólt, nem tudtam, h. terhes a felesége. Most olyan szemétnek érzem magam, csak sírok itt egyedül a hotelszobában, h. ennyire átvágtak. Mit tanácsoltok? Mit tegyek? Kérlek ne engem vádoljatok, értelmes válaszokat szeretnék kapni!

2012. máj. 27. 21:16
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Hagyd ezt az embert a francba, nem érdemli meg a könnyeidet.

2012. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
96%
Tanulj belőle!Keress egy olyan fütyit,ami csak a tiéd!
2012. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
97%
Ne keresd soha többet ezt az embert.Ne vedd fel neki a telefont,kerüld el jó messzire ezentúl.
2012. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
69%

Tűnj el az életéből, és ne akarj azzal bosszút állni vagy igazságot szolgáltatni, hogy elárulod őt a feleségének.

Legközelebb meg ne jöjj össze nős férfival, akkor sem, ha elvileg magát az ördögöt vette feleségül...

2012. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
72%

Aki nős emberrel kezd,az ne várjon mást! 25 évesen már benőhetett volna a fejed lágya,hogy ne dőlj be az ilyen szövegnek.

Utazz haza és ne találkozz többé a pasassal!

2012. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
97%

Levonod a tanulságot, hogy nős férfival soha nem kezdünk, főleg nem, ha azt mondja válni akar és várjál még egy kicsit.


Hazajössz szépen és soha többet nem veszed fel neki a telefont. De azt sem hiszem, hogy hívni fog.


Amúgy én küldenék neki ezek után egy számlát 1000 euróról. Legalább én is jól járjak már!!!

2012. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
79%

Hű, 25 éves vagy nem 16!

Hogy lehetsz annyira retardált, hogy beveszed a "van feleségem, de már kihűlt az egész és amúgy is mindjárt válunk" szöveget? Körülbelül az ÖSSZES félrek*rni akaró hapsi ezt mondja, ez már lassan szakállas trükk...


Pár hónapig dugványozik veled, majd közli, hogy "mégse hagyhatom ott a feleségem mert mégis szeretem/gyerekek vannak/szeretnék adni még egy esélyt" és lelép. Utána pár hónap múlva pedig keres egy másik naiv libát, hogy azt tömje az asszony mellett és így tovább.


Legközelebb ha ilyen helyzetbe kerülsz és alig tudod uralni az altáji viszketésedet, akkor is próbáld meg azt mondani, hogy "Ó, pár hét igazán nem számít. Inkább kivárom, hogy elválj, és majd utána vágjunk bele a dolgokba". Meglátod, hogy ezután nem keres többet, mert esze ágában sincs válni. Sőt 100%, hogy a terhes felesége se tudja, hogy a férje más ribizlikkel múlatja az időt...

2012. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
69%

Azt még lehagytam, hogy jó eséllyel azért kellettél te, hogy téged farkaljon, mert a felesége jó eséllyel veszélyeztetett terhes, ezért őt most pár hónapig nem tudja...

Tényleg ennyire hülye vagy, hogy ilyen alapösszefüggéseket nem veszel észre???

2012. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
84%

Sírd ki magad és lépj tovább.Ne emészd magad!

Én csak a feleséget sajnálom!

2012. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
83%

Jól értelmezem hogy a munkatársadról van szó?


Akkor hétfőn a cégnél majd nézned kell a fejét?

2012. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!