Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan part, ahol a...

Ismertek olyan part, ahol a no nagyon kover vagy nagyon csunya, a ferje/baratja meg normal testalkatu, teljesen atlagos vagy jokepu pasi es imadja a feleseget? Van ilyen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 22:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8%

"Kár, hogy a kérdező kommentjére nem lehet zöld kezet adni!"


Kár én piros pacsit adnék neki;)

2012. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek ilyet. Magas, szép fiú, ás a höülgy leginkább szilvásgombóchoz hasonlítható. Viszont van, aki szereti a szílvásgombócot.:) És különben is... elsősorban a leki értékek számítanak, neeem? Nekem nagyon szimpatikus ez a páros ebben a "szépség, gazdagság, győzelem" orientált világban.
2012. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
jaj,mar megszoktam a pirospacsijaitokat,en allandoan azt kapok. :) elaruljak egy titkot? Le.arom! :))
2012. máj. 30. 00:15
 14/20 anonim ***** válasza:
58%

Én is ismerek egyet, és eléggé sajnálom szerencsétlen srácot. Nem egy Tom Cruise a gyerek, de nagyon rendben van, intelligens, komoly foglalkozása van, a felesége meg hát.. az leírhatatlan.. azontúl, hogy szerintem 120 kg felett van, igénytelen, ronda, iszonyat nagy pofája van, korábbi barátait tanúk jelenlétében verte.. A barátai, akik egy ideig tisztességből még kitartottak mellette (már nincsenek), folyamatosan szégyenkeztek miatta. Egy rokontól tudom, hogy családi összejöveteleken is rendre kiviseli magát, és csak a férjre való tekintettel nem teszik szóvá.


Most, hogy felsorolom, gondoltam bele, képtelenség, hogy egy nő ennyi negatív tulajdonsággal rendelkezzen.:))


Semmi közöm hozzá, és nem is érdekel, de úgy gondolom, hogy csak a gyerek miatt lehetnek együtt, mert az kizárt, hogy egy ilyen neveltetésű és adottságú srác ezt bármilyen szinten is vonzónak találja..

2012. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jelen. Én eléggé husis vagyok, párom meg nagyon vékony, teljesen átlagos. Mondjuk szerintem meg édes, szép arca van, főleg, mikor mosolyog. :)
2012. máj. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk. Tavaly 82 kiló voltam a 160 centimhez, ami elég jó kis túlsúly. Azóta lefogytam 60 kilóra. A párom akkor is ugyanúgy imádott.
2012. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%
Az általában addig igaz, hogy a pasik a külsőségekre mennek, amíg az ismerkedés szakasza folyik. Ez is szubjektív azért, mert van olyan pasi, akinek a molettek jönnek be (igaz kevesen). Sok nő már a házasság alatt hízik meg. Bizonyára vannak olyan pasik, akiknek ez annyira fontos téma, hogy emiatt széthullik a család (a nőket sem akarom mentegetni, vannak, akik semmit nem tesznek azért, hogy újra a régi alkatuk legyen), de vannak olyanok, akiknek fontosabbak az érzések, a belső, lehet, hogy egy csúnya és kövér nő is annyira jó tulajdonságokkal rendelkezik, hogy öröm vele mindent csinálni, emiatt a pasi boldog mellette. Mert a külső eltörpül a belsőhöz képest. Akik olyanok, mint a kérdésedben leírtad, azoknál ez utóbbi érvényesül.
2012. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
karácsonykor 80kiló voltam,a férjem magasabb,mint én,és 60...Ugyanúgy szeretett:)Én nem szerettem magam,azóta ledobtam majdnem 20kilót,visszanéztük a képeket nemrég,és most jegyezte meg,h "azta,én akkor nem láttam,h ekkora vagy.." szóval igen a szerelem vak:D
2012. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
57%

Igen, mi! :)

Olyan Liptai Claudia-alkat vagyok, magas, hosszú lábú kiadásban, a párom olyan kockás hasú, izmos, és jó képű, hogy na! :) Másnak is, nem csak nekem... :D

Mondjuk rondának nem tartom magam, az arcommal elégedett vagyok, derékig ér a hajam, és mindig ápolt a megjelenésem, de tény, hogy egy formás, izmos, jó képű srác mellett én inkább átlagosnak érzem magam, mint szépnek.

De szerinte meg én vagyok a leggyönyörűbb nő a világon, és igazán lehetne MÉG NAGYOBB a fenekem! :))

2012. máj. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
71%

"...mert van olyan pasi, akinek a molettek jönnek be (igaz kevesen)."


Nem éppen kevesen,sokan vannak,akik a teltebb alkaltot szeretik.Csak az a fontos,hogy Te is el tudd magad fogadni.

2012. máj. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!