Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek be kellene szállni...

Mindenkinek be kellene szállni a rezsibe?

Figyelt kérdés

Szüleimmel élünk egy házban férjemmel 2 gyerekünkkel.

Természetesen fizetünk rezsit, kajába beszállunk.

Itt lakik a 35 éves fiú testvérem is, aki viszont egy fillérrel sem száll be semmibe, megzabálja a kajánkat, amit mi veszünk, ami nagyon bosszantó.

Hiába mondom anyáméknak, hogy szóljanak neki, hogy ő is fizessen valamennyit a költségekbe, ők meg se hallják.

Engem viszont ez kiborít.

Mit tehetek még? Adjatok tanácsot!


2012. máj. 30. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Kie a haz? Gondolom a szuleide. Akkor pedig ok hatarozzak meg, hogy ki fizet es mennyit.

akar berleti dijat is kerhetnenek toletek, ha csak rezsit kernek, azt koszonjetek meg.

2012. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne fizess te se, és amikor anyukád szól, mond hogy akkor fizetsz, amikor a tesód.
2012. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek, de anyudék döntenek. Viszont az elég durva, hogy amit te veszel kaját, azt ő megeszi. Én a helyedben a férjemmel és a tesómmal leülnék beszélni erről. Azért oké, hogy nem fizet fűtést, de nektek sem az erkélyen terem a kenyér, meg a felvágott (főleg, hogy 2gyereketek is van)
2012. máj. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

anyámmal lakik a 42 éves bátyám,aki 8 éve alkalmi munkákból él,egyébként meg csak játszik és olvas. én 3 gyereket nevelek,mégis elvárnák h segítsek anyagilag.amikor tele lett a cipőm h én már 16 évesen dolgoztam,nekem sosem adott csak úgy pénzt senki. erre az volt a válasz h mert te olyan életre való voltál,minek pénzeltünk volna???


szóval mindez azért van,mert anyudéknak a bátyád az etalon,kivételeznek vele. semmit sem tudsz tenni,hidd el én is kibeszéltem már a lelkem,hiába.


vegyetek egy saját hűtőt,vagy költözzetek el. mert ez nem fog változni

2012. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!