Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi nyomorult,...

Miért van itt ennyi nyomorult, elkeseredett ember aki mindenkinek csak rosszat kíván v jósol?

Figyelt kérdés

Ilyenek akik azzal vannak h minden nő v pasi ilyen meg olyan és aztán ha írják nekik h nem így van meg h nekik jó kapcsolatuk van akkor jön az h csak azt hiszed meg h megcsal, meg fog csalni.....stb

Miért kell mindenkire rányomni ráerőszakolni a saját nyomorukat/ tévhitüket? Ettől jobb nekik?


2012. máj. 1. 15:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

:) igen ettől jobb nekik! Mert könnyebb azt hinni, hogy mások is sza.ul élnek, mint belátni, hogy esetleg bennük is lehet hiba és ők is csinálhatnak valamit rosszul, amiért elb.szódott az életük. Ezt nehéz beismerni!

Szóval könnyebb mást lenyomni, mint magunkba nézni és változtatni bizonyos dolgokon!

2012. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Látod, meg is érkezett az első igehirdető az első válaszoló személyében!!! :) még várnod sem kell

(Mellesleg:Hogy jön ide a terhesség?)

2012. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

én nem tudom, de nagyon idegesítőek!! szerintem sokaknak valami gond van az elméjükkel!

meg tegnap láttam egy kérdésnél , hogy írta valaki hogy meghalt a barátja erre az egyik válaszoló ilyet ír "háhá béna volt a barátod :D:D:D "

szerintem nincs jó életük és már mindenkire kiterjesztik.. szörnyűek... nekik szerintem kellene egy pszichiáter

2012. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező , sajnos ezt én is tapasztaltam.8 évvel ezelőtt ezért menekültem el ebből az országból , jelenleg itt nyaralok 2 hétig.Szeretem Magyarországot de csak ha nem kell benne élnem , nyaralni , rokonokat látogatni minden évben hazajövök.Élni soha nem tudnék itt újra , én már megszoktam a másik hazámban és ide már csak a családtagok kötnek de ha ők már nem lesznek akkor semmit.
2012. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mert ide jönnek kiírni/kitrollkodni magukból.
2012. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, az 5. válasz írója e pár sorban szemléletesen bemutatta, milyen emberekre is gondol a kérdező.

Jó pont, hogy egyetért a kérdezővel, de vicces, hogy valószínűleg meg sem fordul a fejében, hogy épp róla (is) van szó. :)

2012. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mert az emberek egyrésze bunkó :D amúgy ilyenekkel nem kell ismerettséget kötni,ám ha mégis, akkor messziről kerülni kell a rosszakaróakat és kész!
2012. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az életben kerülöm is őket ha tudom de itt annyira tudnak idegesíteni h másra vetítik ki a problémájukat. És ha jó szándékkal elmondja az ember h nem csak az van amit látnak akkor az le van ugatva meg ilyenek. Én már nem is merek szinte sehova válaszolni mert tuti jön egy bunkó.

És am nem. Nem vagyok terhes. Ez tuti XD

2012. máj. 1. 16:50
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
jah, sok a defektes. Vagy legalábbis aki túldramtizálja a saját helyzetét. Ezt látják a tv-ben, olvassák az újságban. Már nem is érdekes egy műsor se, ha nincs benne gyilkosság, vagy rákos kisgyerek, autóbalesetet szenvedett vétlen sofőr, eladósodott vidéki család... Ezt szereti a magyar, szörnyülködni, meg sopánkozni. Hogy ezen kívül azért élnek boldog életet, azt sehol se mutatják, egyszerűen nem érdekes! Nem veszik észre a szépet meg a jót maguk körül, mert nem is akarják... Negatív egy népség, de nem baj, én őrzöm az életkedvem :)
2012. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
51%
MAGYAR MENTALITàS
2012. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!