Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az első nagy...

Hogyan lehet az első nagy szerelmet elfelejteni, ha ott a gyerek is?

Figyelt kérdés
Elhagytak másért. Nem tudom feldolgozni, talán nem is akarom. Nem, sajnos nincs tartásom. Már 2 percnek is örülök, ha velem van. A gyerek miatt találkozunk, beszélünk, de 1x 1x felhív magától is, de átlagban én keresem. Nem akarom feldobni a közös életünket, nem akarom tudni felfogni, hogy csak így egyik napról a másikra meggondolja a közös terveket. Remélek, remélek hiába. Mindenkinek igaza van, aki azt mondja hagyjam, ne keressem, de képtelen vagyok megtenni, nem bírok magamon erőt venni, hogy ne hívjam fel, vagy ne hívjam el. Nagyon nagyon szeretem akkor is, ha ő most mással alakítja a dolgokat :'(
2012. máj. 30. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig engedd el. Legyen boldog mással, mint boldogtalan velem. Nehéz, mint állat, de meg kell lépni.
2012. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul ha folyton te keresed, az a lehető legrosszabb amit tehetsz. Szerintem akkor még egy szikrányi esélye sem marad, hogy vissza akarjon menni hozzád.
2012. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A legnehezebb ilyenkor lehiggadni.Pedig sok esetben nálam is kiderült,hogy hiába szenvedtem és marcangoltam magam,ha akart úgyis visszajött.De nem szabad hívogatni,stb.Türelmesnek kell lenni.Ha nem akar visszajönni,akkor te állhatsz fejen is,akkor se fogja megcsinálni.Mutasd hogy egyedül is tele vagy önbizalommal,ne lássa rajtad a kétségbeesést.
2012. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
márpedig ez egy nagy g.nnyláda. Otthagyta azokat, akik szeretik és szükségük van rá. Ritka szemét dolog, amit ritka szemét emberek tesznek csak ám!
2012. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazatok van, de már kezdek belebetegedni a tehetetlenségbe és hiába tudom, hogy mit kellene tennem képtelen vagyok meg is tenni. :'(
2012. máj. 30. 12:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Neked is ezt ajánlom: Dobson: Kemény szeretet. Nagyon jó, és megoldás lehet!
2012. máj. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező nő/férfi vagy? Mennyi idős?
2012. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nő. 23
2012. jún. 8. 13:18
 9/12 anonim válasza:
Zaklatni nem érdemes. Nagyon sokat ront a helyzeten.
2012. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, rájöttem én is. Sokkal többet elértem, mióta lenyugodtam és nem kerestem. Most újra ismerkedünk egymással, rengeteget beszélgetünk, talán újra is tudjuk kezdeni.
2012. jún. 27. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!