Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesznek kivételt a...

Miért tesznek kivételt a gyerekei között egyes szülők?

Figyelt kérdés
Az egyik gyereknek semmit se lehet szinte, a másiknak meg mindent....???? 30-on túl.
2012. máj. 30. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, hogy miért van így.

Nálunk ugyan nem ilyen feltűnő a különbség, de megérzésem szerint anyu bátyámat favorizálja, apu pedig engem. De soha nem volt ebből gond, és soha nem éreztették.


Viszont exbarátoméknál ő volt az istencsászár, az öccse meg az ördög. Pedig az öccse sem volt rossz ember, legalábbis abszolút nem volt rosszabb, mint az exbarátom.


Majd ha talán lesz gyerekem, akkor én is megértem, hogy mitől lehet ez.

2012. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert az egyik a kedvenc. Nővérem tervezett gyerek volt. Anyum nehezen esett teherbe és sokszor vetélt így tesómat nagy gonddal, óvatóssággal kezelték. Én mint második lettem a fekete bárány, mert jobban llázadtam kamaszon, anyum szerint nem voltam/vagyok felelősségteljes. Tesómat alig látja, nem ír neki, nem hívja anyumat, ha bbaj volt, akkor is én mentem. Ettől üggetlenül ez van, így felnőtt fejjel már nem érdekel, bár bánt hogy tönkretette a gyerekkoromat (A szerencse, hogy mindezek ellenére jó tesók vagyunk nővéremmel)
2012. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem más a szerelemgyerek! és más aki már ugy fogant hogy nem voltak szerelmesek a szülök,csak lett.
2012. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a szeretet a több,hanem jobban megérti magát valamelyik gyermekkel a szülő. Nálunk sajnos érezhetően jobban gardíroz engem anyukám,mint a nővéremet.De nem szeret jobban,csak velem egyszerűbb,mint vele. Mindkettőnknek van gyereke és még azok közt sem tudna választani,pedig az unokái.Nem szereti jobban az enyémet,mint a nővéremét.Pedig kétszer annyi időt tölt a kiskölyökkel. 30 n.
2012. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!