Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyám a páromat el akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyám a páromat el akarja szakítani tőlem, tegnap fel akart robbantani a gázzal és fenyegetett! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hete már, hogy az anyám bedilizett. Nála lakom még 2 napig se több, sőt a párom is velünk lakik mivel nyáron anyám azt mondta nyugodtan költözzön ide, örül nekünk stb... a párom anyja elviselhetetlen, verte a lányxt régen, iszik... az én anyámat elhagyta egy férfi az utóbbi időkben és maga alá esett, szedett depresszió elleni gyógyszereket amiket önkéntesen elhagyott. Tegnap addig fajult a helyzet, hogy a párom előtt kiszólta a száján, hogy majd ő is tesz az érdekembe, hogy magamra maradjak... ordibált és fenyegetett, mire annyira ideges lettem, hiszen engem jogtalanul támadt le, mert a nagyanyám elköltözött tőle mert elege lett belőle és szerinte én üldöztem el, pedig a mamám szeret engem én ilyet nem tennék nem is volt konfliktusom vele... anyámat utálta meg amiért mindig a pasi miatt szekálta! Na mindegy majdnem megütöttem tegnap az anyámat, a párom fogott meg, hogy ne tegyem, nem ér annyit, hogy sittre kerüljek! Szinte remegtem olyan ideges voltam. albérletet béreltem ki beköltözünk a hétvégén, anyám fél a magánytól, de most az vár rá. tegnap azzal fenyegetett kinyitja a gázt és felrobbantja a házat. Párom sírt mert félt én meg egy poharat dobtam ami a feje mellett a falon tört szét erre beszaladt a szobájába anyám és azóta ki se jött este óta. mit tegyek még addig? 2 napunk van és az még sok! szóljak az elmegyogyisoknak?


22/F


2012. febr. 10. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ha gazzal fenyegetozne, én kiszaggatnam az allkapcsat, majd földhöz basznám, aztan keresgelhetne, majd akkorat lebasznek neki h a tenyerébe szarna, mer nem tudja hogy mi van. Nem vagy te mar 12 eves tini, hogy beleszoljon az eletedbe..
2012. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elozo vok, bocs, elirtam.. ...tenyerebe szarna, es azzal pofozna magat me nem tudja h mi van...
2012. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először is ne engedd a gáz közelébe, másodszor pedig próbálj vele beszélni egy nyugodtabb pillanatában. Nagyon fontos, hogy a beszélgetés során akármi is kerül szóba, őrizd meg a nyugalmadat, és az talán hatni fog rá.
2012. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó, hogy elmentek, ne mondd el neki a címet, hova.

HA addig egy barát befogadna, még jobb lenne.

Majd észheztér, ne törődj vele.

2012. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
104 mentők. Ez pszihiátriai eset.
2012. febr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, ő is egy "mérgező szülő". Ha egyéb durva esetek is előfordultak, akkor nem árt orvosi segítséget kérni, ha nem igazán, akkor meg ez csak üres fenyegetés, hogy ne repülj ki a fészekből.
2012. febr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 hogy ez "fészek" lenne? az erős túlzás.
2012. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a gec ibe Nehogy már sajnáld ezt az embert aki lényegébe tönkre akarja tenni az életed Ha ott maradsz még jobban tönkre megy az életed és lehet hogy a kapcsolatod is a barátnődel rá megy megéri ez neked????

És ha éjszaka bekapcsolja a gázt amikor alszol és nem tudsz semmiről?

Gondolkozz hagyd ott

2012. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát azért te sem vagy "semmi": képes lennél anyádat megütni?! Poharat "vágsz hozzá"!?!? Még ha ő meg is "bolondult", vagy nagyon ideges, inkább száradjon le a keze az embernek, mint hogy saját anyját megüsse! Ő hordott méhében, ő szült téged világra, szoptatott, mosdatott, tartott el sokáig...


Te még fiatal vagy, jobban tudsz tervezni, irányt változtatni mint ő, aki egy élet terhét viseli. Kérlek, próbáld a nehézségek ellenére is szeretni anyádat!


Mondd meg neki, hogy hálás vagy mindazért, amit tőle kaptál.

Mondd neki, hogy megérted, milyen szenvedés az élete, amikor nincs senki, akire támaszkodhatna, aki szereti. Mondd meg neki, hogy TE SZERETED ŐT mindannak ellenére, ahogy életetek alakult.


Kérj tőle bocsánatot mindazért, amivel megbántottad...

Ajánld fel neki segítségedet, hallgasd meg türelmesen, bátorítsd, hogy rendbe jön majd minden. Segíts neki talpra állni. Mondd neki, hogy BÍZZON ISTENBEN.

2012. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!