Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le anyumat?...

Hogyan állítsam le anyumat? Már nagyon elegem van belőle, engem szétfog robbantani az ideg emiatt!

Figyelt kérdés
Faterom külföldön dolgozik, 2 hónaponta hazajön egy hétre. Amikor itthon van, anyám ugráltat, teszi a fejét előtte, beszólogat stb.. Tudom hogy direkt csinálja, mert amikor apum nincs itthon nem csinálja ezt. Anyám tudja, hogy nem merek visszaszólni neki apum előtt, de legszívesebben megmondanám neki a magamét minden alkalommal, de lenyelem, így meg magamba durrogok, szétvet az ideg, nem tudom hogy mit csináljak mert így már az élő fába is bele tudnék kötni.. :@ mit mondjak anyámnak ?? nem kérek beszólogatásokat, már eleget kaptam belőle itthon.. előre is köszi a válaszokat!
2009. okt. 30. 18:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Most is kaptam egy kellemes hozzáfűzést ahhoz ahogy pakoltam a cuccaim: "elmehetnél egy 2009-es hamupipőke választásra.."

úristen de elegem van már..

2009. okt. 30. 18:34
 2/18 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem mond meg neki hogy eleged van abból hogy mindig apád előtt szól be,meg hogy ez nagyon bánt/zavar.

2009. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen a gyors választ, de anyu valahogy mindig úgy csinálja, hogy apum közelében van, így nem nagyon van olyan alkalom amikor csak 4szemközt tudnék vele beszélni.. de megoldom :) köszi még egyszer!
2009. okt. 30. 18:42
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

huh, hát nálunk apám hétvégente van vagy minden második hétvégén jön haza(szintén külföldön dolozik) , de érdekes, hogy amikor ketten vagyunk anyámmal(mondjuk ő csak 6kor jön haza) van hogy tök jól elvagyunk, de általában mindig talál kifogást hogy valamiér leb@sszon!

de akkor csak bejövök gépezek, elvagyok. amikor apám ithhonvan nemnagyon szokott beszólogatni, hameg igen simán visszaszólok, de ebből még nemvolt baj.

szerintem csináld azt mint én:

ha anyád dolgozik, este hazajön (és nincs otthon apád) köszönsz neki, bemész a szobába becsukod az ajtót azt csinálsz vmit, nem kell anyáddal foglalkozni.

üdv

16f

2009. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor apád nincs otthon, kérdezd meg anyudat, miért csinálja ezt veled, hiszen máskor olyan jól megvagytok egymással. Mondd el, mennyire rosszul esik ez neked. Persze ne hisztizve, kiabálva, hanem nyugodt hangon beszélj vele.
2009. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor apud otthon van és beszól higgatan jelensd ki hogy semmi szökség a pattogásra és a piszkálodásra. Te is szeretnéd élvezni hogy otthon van az apukád ne sajátitsa ki.
2009. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :) eddig is azt csináltam, hogy a szobámban ültem és gépeztem stb. lefoglaltam magam, de anyu mindig betalált, hogy mér vagyok befordulva stb.. most meg itt van ez.. ha még egyszer belém köt leülök vele beszélni nem fog érdekelni hogy ott van-e apa vagy nincs..
2009. okt. 30. 19:29
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy apukád nem a család része? Ő nem tudhat a kettőtök konfliktusáról, problémáiról? Vagy őt hermetikusan el kell zárni az otthon történtektől? Attól, hogy külföldön dolgozik, és csak ritkán van veletek, még nyugodtan lehet előtte is a problémákról beszélni - legalábbis szerintem.
2009. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De a család része ő is, és egy részben igazad is van, csak tudod én úgy vagyok apukámmal, hogy nem nagyon beszélek meg vele semmit. Inkább anyával és a bátyámmal beszélem meg a gondjaimat - meg persze ők is nekem mondják el ha van valami..
2009. okt. 30. 19:36
 10/18 A kérdező kommentje:
Ezért is zavar ennyire, hogy máskor annyira jól elvagyunk anyával, most meg ilyen elviselhetetlen.. :S
2009. okt. 30. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!