Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet bocsájtani?

Meg lehet bocsájtani?

Figyelt kérdés
Gyerekeim apja az első gyerek születése után sokáig nem volt együtt velem (szexuálisan). Évekkel később kiderült amit akkor csak sejtettem. Megcsalt. Lehet hogy én vagyok a hülye, de valahogy nem tudom elfeljteni neki!
2012. jún. 1. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Megbocsájtani meg lehet, de elfelejteni soha. Azt próbáld mérlegelni, hogy képes vagy-e ezzel együtt élni és túllépni rajta, azóta hogyan alakult a kapcsolatotok, rendbe jött-e minden téren.
2012. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt akkor kellett volna eldönteni mikor kiderült és nem most.

Most jön a bosszú rész vagy a szebb életet akarok rész?

2012. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit megtudsz bocsátani, azt meg lehet. Erre nincsen szabály. Elfelejteni ÉN nem tudnám.

Még most is együtt vagytok? Te mit akarsz? Nem szeretek általánosítani, de ha ezt a gyerekek előtt megtette, akkor a gyerekek születése után sem lesz jobb. Sőt...

2012. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de hogyan derült ki? Biztosan megcsalt?
2012. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!