Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha esküvőre vagy hivatalos...

Ha esküvőre vagy hivatalos mindenképpen viszed a párodat is magaddal?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után illik mindenképpen vinni?
2012. jún. 2. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Nincs az az isten hogy elvigyem és felvállaljam. Ilyenkor leeresztem és bezárom a szekrénybe.
2012. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát figyelj, 3 lehetőség van:

Ha nem hívták meg, hát nem jön el.

Ha az ő nevére is szól a meghívó, akkor természetesen ketten megyünk.

Ha az szerepel a meghívón, hogy én+kísérője (vagy nemtom mi szokott szerepelni az ilyeneken) akkor megkérdezem, hogy szeretne-e eljönni. ha igen, ketten megyünk, ha nem hát nem.

De ez nem tőled függ, hanem attól, hogy meghívták vagy nem hívták a párodat. Ezt szerintem nem te döntöd el.

Az egyetemi csoporttársaimmal pl. még soha nem találkozott a barátom. Ha közülük valaki házasodna és meghívott lennék, biztos, hogy nem vinném a barátomat, mert minek ha nem is ismeri őket, illetlenség. Én sem szeretnék menyasszonyként ismeretleneket ott látni az esküvőmön, hiába a barátnőm barátja.

2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha már több mint egy éve jártok!

Nő vagy vagy férfi?

2012. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Mi két éve vagyunk együtt. Csak akkor vinném, ha őt is meghívják, egyébként nem. (Pl. a közeli rokonaimat ismeri, a barátaimat is, így ilyenekre jó eséllyel meghívnák, de ha pl. valamelyik kollégám esküdne, és olyan rendes lenne, hogy meghívna, oda nem biztos, hogy vinném a páromat, mert nem ismeri azt a társaságot, de persze ez attól is függ, hogy csak szertartás, vagy lagzi is, és hogyan címezik a meghívót.) 24N
2012. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, köszi a válaszokat!
2012. jún. 2. 16:59
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Persze!

Bár, kivételt képez, ha ő nincs meghívva. Igaz ez olyan furán üt vissza szerintem.

Nemrég voltunk mi is esküvőn, mindkettőnket meghívták, de volt olyan srác is akinek a barátnőjét nem.

2012. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha meghívják őt is, akkor igen.

Ha nem hívják meg, akkor nem.


Ugyanis pl. ha munkahelyi kolléga esküszik, és a munkahelyi kollektívát hívja meg, akkor senki nem szokta vinni (nálunk pl. nem).

Ha a meghívót a családomnak van címezve és a párommal együtt vagyok pár hónapja, szintén nem viszem.


Nem kiskutya, hogy elviszem vagy nem viszem....hanem ember, aki ha meghív a házasulandó, eljön, ha nem hívják meg, nem jön el.

2012. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
én pedig úgy gondolom,hogy ha a páromat nem hivnák meg,én sem mennék!Ez egy olyan dolog,hogy mi ketten osszetartozunk,kezeljék ezt úgy az ismerosok is.Ha nincs keret kettonkre,egyet sem kell hívni.Persze ez nem azt jelenti,hogy mi egymás nélkul nem megyunk sehova.De az eskuvo nem egy buli...Legalábbis szerintem.
2012. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha úgy van írva a meghívóba, és ha a páromnak van kedve, akkor igen. Ha nincs, akkor neki addig szabad program :) Szerencsére minket nem operáltak össze véletlenül, mint az előző hozzászólót...
2012. jún. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Minket sem...Sot nagyon sok helyre megyunk egymás nélkul.És nem tizenéves csitrik vagyunk,hanem 30-40 évesek.De én az eskuvot és lakodalmat csládiasabb jellegunek érzem,ezért gondolom,hogy a párom nélkul nem mennék.Látom más nem így gondolja,hát ez van!Szerintem azért nem kellene mást elitélni,mert nem egyezik a véleményunk.Szép napot Nektek!:)
2012. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!