Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor, mennyi idő után és...

Mikor, mennyi idő után és hogyan mondtátok el a párotoknak hogy volt már abortuszotok? Hogyan reagált? Mindenképpen belekerül a kiskönyvbe?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Be kell mondani. Ha bármi komplikáció van, jó ha rögtön látja az orvos.

Mi az első babánál is együtt voltunk, de sajnos elment (vizsgadrukk) missed abom volt.

2012. márc. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én nem mondanám, csak az orvosnak. Ha kérdi, azt válaszolnám, hogy igen, de nem akarok róla beszélni.
2012. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem tőle voltál terhes miért kéne elmondani?Az a múltad köze nincs hozzá.Ha komplikáció van,nem avval fognak törődni volt e ab vagy sem.
2012. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem, mert ez csak az én dolgom, senkinek semmi köze hozzá. A kiskönyvbe azt írnak be, amit mondasz. Megkérdezik, hogy hányadik terhesség. ha azt mondod, 2 vagy 3, akkor megkérdezik, mi lett az előzőkkel. Aztán beírják, hogy ab,. vagy élő gyerek. De ha azt mondod első, akkor azt írják be, ha valami gond van, akkor esetleg a dokinak, de az azért elég ritka, én 2-szer szültem, semmi gond sem volt.
2012. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy őszinte mélységes belső szerelmi kapcsolatban nem jó ha ilyen fontos dolgot eltitkolunk egymás előtt.Neked és Neki is jobb ha elmondod.

A kiskönyvbe beírják.

2012. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


A fel nem dolgozott abortusz lelki problémákat okoz,ami kihat a párkapcsolatra is.

Lehet Te sem dolgoztad még fel,mert akkor tudnál róla beszélni!

2012. márc. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
En elmondtam a paromnak kb. fel ev utan. Akkora alakult olyanna a kapcsolatunk, hogy ugy ereztem itt az ideje. Most 5 eve vagyunk egyutt. Nem mentem hozza, mert szeretnem, ha elotte lenne babank. Ha nem jon ossze (miattam), akkor nem akarom ot megfosztani attol, hogy ne lehessen gyereke, az en korabbi dontesem miatt.
2012. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyik válaszoló! Miért lenne nekem jobb, ha elmondanám? És neki mitől lenne jobb, ha tudna róla?


Most őszintén!

2012. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elmondtam. Engem nagyon megrázott, és rettegtem hogy még egyszer át kell élnem. Én is tudok az ő sötét titkairól, ő is az enyémekről. Bízunk egymásban ezért megosztjuk a múltunk és a jelenünk boldog és kevésbé boldog pillanatait is.
2012. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!