Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért kegyetlenek...

A nők miért kegyetlenek egymással?

Figyelt kérdés
Most nem kell azzal jönni, hogy ez nem igaz, meg én sosem voltam az, mert nap, mint nap ezt tapasztalom. Mi, férfiak, sokkal jobban kijövünk egymással, egyenesebbnek gondolom a férfitársaimat, nde em kell félreérteni, a nőket szeretem és imádom őket.
2012. jún. 2. 23:35
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
70%
Mert bennünk van az, hogy a másik jobb, szebb, sikeresebb, ezért féltékenyek leszünk és van, aki jobban, van, aki kevésbé kimutatja. És mivel a nők nagyon szélsőségesek, hangulatemberek, egymást nehezebb elviselniük, mint egy reális, nyugodt természetű pasit.
2012. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
36%

Hát, szerintem nem tudhatod, milyen kegyetlen egymással két nő, mert nem leszel soha nő.


Egyébként mivel velem tényleg nem volt kegyetlen senki, és én sem senkivel, elmondod, hogy konkrétan milyen kegyetlenkedésekről beszélsz?


És csak kíváncsiságból, ez téged komolyan érdekel? Ennyire nem unatkozhatsz.

2012. jún. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Ez nen unatkozás, arra amúgy sincs sok időm, szimplán csak kiváncsiság. Szoktam figyelni a nőket, hogy viselkednek egymással, hogy méregetik egymást, milyen megjegyzést tesznek egymásra és ritka, amikor nem érzek valamiféle ellenségeskedést, féltékenységet, bizalmatlanságot köztük.
2012. jún. 2. 23:57
 4/55 anonim ***** válasza:
86%
Én nő vagyok, de igazat adok neked. Mi nők nagyon nem szeretjük egymást, nem vagyunk toleránsak egymás iránt. Az én munkahelyemen csak nők vagyunk és állandóan mennek a fúrások.
2012. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem pedig személyiség kérdése, nem lényeg, hogy nő-e valaki. Mi jól megvoltunk a munkahelyemen, ritka eset volt, hogy valaki fúrta volna a másikat. De az olyan ember.
2012. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
95%

Igazat adok neked.

Egészségügyi karra járok, ahol a 200 fős évfolyamból kb. 190-en lányok. Világéletemben bárhova könnyen beilleszkedtem, de ide... Annyira undorító, ami itt megy, ennyi álszent, kétszínű embert :S 1 év alatt 1 embert nem tudtam úgy igazán megkedvelni :S

2012. jún. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
44%
Sajnálom, de nem tudok mást mondani, mint hogy ez nem igaz. Rám legalábbis nem. Általánosságban nem. Persze én is tudnék kegyetlen lenni pár nővel, de velük személyes problémám van, és nem az, hogy nők. Igazából velük sem vagyok kegyetlen, maximum fejben, mert messziről kerülöm el őket!
2012. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
95%

Hozzáteszem, igazából nincs túl nagy ismeretségi köröm, és kevesebb benne a nő, szóval lehet hogy így könnyen maradok ki belőle... :D

#7 voltam megint.

2012. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
96%

én azzal sem vagyok kegyetlen, akit nem kedvelek. egyszerűen elkerülöm.

ha valaki rosszat mond rám, onnantól fogva nem állok szóba vele. nem rivalizálom, nem fúrom, levegőnek nézem.

akik normálisak, azokkal én is az vagyok nemtől függetlenül. nem érdekel ki jobb ebben-abban nálam, mert tisztában vagyok a saját értékeimmel és ezek fejlesztésére koncentrálok.

a pletykás, fúrkálódós emberek önbizalomhiányosak, valamint a "ha nekem rossz, másnak se legyen jó" -elvet vallják.

a férfiak ugyanúgy rivalizálnak csak ők nyíltabban rendezik a dolgaikat nem annyira alattomosan.

2012. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
86%

Azt hiszem, hogy ez nagyjából választ ad a kérdésedre :)


[link]

2012. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!