Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha párom és édesany...

Mit tegyek ha párom és édesanyám viaskodnak egymással?

Figyelt kérdés
A párom sem enged a saját igazából sem édesanyám. Én pedig a kettö között állok , ha az egyiknek adot igazat a másik haragszik meg rám .Pedig ha jóba lennének akkor más lehetne mindenki élete.

2012. márc. 2. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon jól látod a kérdést. Jó lehetne az élet, ha az emberek jóindulattal lennének egymás iránt. Mi az akadály? A HATALOM megtartása. Édesanyád szeretné, ha ő lenne a házban a hatalom birtokosa, a párod meg, mint újonnan lett "családfő" szeretné a maga hatalmát érvényesíteni.

Mit tehetsz? Nehéz ügy. Legfőbb, hogy ne állj senkinek a pártjára. Mondd ezt: "Én nem te vagyok. Én én vagyok. Nem vagyok a párom. Nem vagyok az anyám. Én nem vállalhatom fel az ő veszekedésüket." Ha ezt a godnolkodást magadévá teszed, akkor legalább te meg fogsz nyugodni. Ha látják rajtad a nyugalmat, lassan átragad rájuk is.

A másik, hogy el kell érni, hogy senkinek se legyen hatalma a másik felett. Senki ne uralkodjon, és senki ne hagyjon uralkodni magán senkit. Anyukád tegye azt, amit legjobbnak lát. A párod tegye azt, amit legjobbnak lát. Senki ne osztogasson parancsokat, és senki ne ítélkezzen a másikon. Ha ezt be tudják tartani, béke lesz.

2012. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!