Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A babánk nem sokára 1 éves,...

A babánk nem sokára 1 éves, de a párom állandóan ideges a kicsivel is és velem is. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon okos,értelmes a baba. De a páromnak már az is idegesítő, ha nem úgy eszik, iszik, alszik, egyáltalán ha csak nyöszörög, idegességében a csillagos eget emlegeti. "Ha tudta volna,hogy ezzel jár a gyermekvállalás stb.stb./.Semmi türelme se a kicsihez, se hozzám nincs.Boldogságot reméltem, nem örökös civakodást. Igaz én nem szólók inkább semmit, de a kicsit sajnálom,ahogy kiabál vele is.El vagyok keseredve,van remény a változásra?

2012. jún. 3. 13:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg nem leszek népszerű a véleményemmel, de a párod nem az a kifejezett apatípus. Ha már egy 1 éves babával türelmetlen és kiabál vele, mi lesz később?
2012. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%
válj el.
2012. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Mégis mit gondolt milyen egy gyerek?Sajnállak.Nem hiszem hogy fog változni a helyzet.Ha jön a hiszti.a dackorszak mit fog csinálni a férjed?
2012. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%
nem lehet hogy azt hiszi el van hanyagolva ? nalunk ez volt a gond . mara minden tokeletes
2012. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is válj el, vagy simán neveld meg a férjed.

Aki egy babával üvölt, aki még egy éves sincs, és azt sem érti, miért kiabálnak vele, az nem egy ép ember.

Mi lesz, hogyha a kicsi nagyobb lesz és mondjuk bántani fogja? Én nem tenném ki ennek a gyereket. Vázold fel a palinak a szitut, hogy egy tapló, vagy csak szó nélkül lépj le a gyerekkel, de szerintem mindenképpen tartsd távol tőle a babádat.

2012. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmi képen ne hagyd,hogy a kicsin vezesse le a feszültségét.Próbáld megbeszélni vele,hogy mit vár el ettől az új helyzettől.Valószínűleg féltékeny a babára,és úgy érzi,hogy rá kevesebb időd jut.
2012. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Bocsi, de én az APUKA VAGYOK,aki már nem tudja mit csináljak mit tegyek ilyenkor. Mindenben csak a hibát találja. Főzni,takarítani nem kell neki, de mégis teljesen kivan, olyan mint egy hisztérikus,idegbeteg.Ha a kicsi csak megnesszen,már mondja is, hogy na már megint hisztizik!
2012. jún. 3. 13:53
 8/28 anonim ***** válasza:
22%

Hááát én jól megnéztem milyen a férjem más kisgyerekekkel,sőt még unokatesót is bevállaltam 1 hétre, hogy lássam hogy viselkedik vele.

És csak aztán szültem.

Kétlem,hogy ez jobb lesz

2012. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

oh,te vagy az apa

akkor teljes kimerülés,szülés utáni kezeletlen depresszió. Vidd pszichológushoz

2012. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
41%
nem lehet, hogy szülés utáni depressziós? nem alakult ki a kötődés a gyermek iránt?
2012. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!