Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet a férfi, ha a...

Mit tehet a férfi, ha a feleség állandóan hisztizik?

Figyelt kérdés
A feleség idegileg nagyon gyenge, már attól elsírja magát, ha véletlenül rámászik egy rovar. Alvászavarai vannak, folyton migrénes, kivonja magát a baráti összejövetelek alól. Mások előtt kedves, odafigyelő, de a férje előtt folyton drámázik. Azt mondja, hogy nincs semmi baja, de mégis ilyen tüneteket produkál. Mit tehet a férj, hogy kontrollálja ezeket a kirohanásait? A nő 37 éves.
2012. máj. 20. 12:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Orvoshoz viszi. Előtte meggyőzi róla, hogy nem lesz ennek jó vége. Ha egyedül nem megy, bevonja a közeli családtagokat, hátha együtt jobban tudnak hatni rá.
2012. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%

Kellemes, meghitt, otthoni környezetben, kedvesen, összebújva beszélgetni, beszélgeti! Kérdezd meg mi a baja, ha elmondja, próbálj neki segíteni.

Ha így nem megy, akkor kérjetek családi, vagy orvosi segítséget.

2012. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
A barátok ebből semmit sem észlelnek, mert mindig mosolygós, beszédes előttük. Csak a férje előtt produkál ilyen dolgokat ,de nem mondja el, hogy mi baja.
2012. máj. 20. 12:40
 4/30 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen a világon nincs, ha mások előtt képes normálisan viselkedni, akkor tényleg "nincs semmi baja", nem kéne tolerálni a hisztit.

Javasolnék neki heti 4 kielégítő szexet (a pasi győződjön meg róla, hogy tényleg elélvezett, mert nyögni bárki tud).

Ha meg tényleg beteg, akkor kérjen segítséget. Betegnek lenni nem szégyen, nyilván nem is tehet róla, de arról igen, ha nem fordul orvoshoz. Ebben az esetben a pasi meneküljön.

2012. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Segít neki. Velem 23 évesen ugyanez a gond, bár drámázni nem szoktam, csak magamba fordulok és nem beszélgetek.

Évekig nem tudtam hova tenni, de úgy tűnik, megvan a gond, pcos betegség.

Ha a feleséged nem menstruál rendesen, akkor szerintem vidd el nőgyógyászhoz, hátha. De ha nem, akkor is kizárja a lehetőségét és már előrébb vagytok.

2012. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Hiába a meghitt beszélgetés, néha olyan, mintha meg akarna pofozni. Nem bírom idegileg, 30 éves létemre néha füves cigit kell tekernem, mert legalább addig sem gondolok rá.
2012. máj. 20. 12:46
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Hopp, ez az utolsó bejegyzés megváltoztatja a dolgokat. Szerintem próbáljátok ki a párterápiát. Úgy tűnik, neki is lehetnek jogos sérelmei.
2012. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Jó, hónapok óta ilyen, kivagyok. Olyan, mintha direkt figyelné a határaimat, hogy meddig bírom és mikor ideges leszek, a szemem vérben forog és elkezdek könnyezni, akkor meg örül és azt gondolja, hogy ezaz, ismét sikerült kiborítanom ezt a barmot.
2012. máj. 20. 12:57
 9/30 anonim ***** válasza:
Dokinál voltatok már??
2012. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon úgy tűnik a leírásod alapján, hogy a feleséged depressziós. Azt pedig csak orvos, méghozzá egy jó orvos tudná gyógyítani. Az igazi depresszió "magától", na meg laikus tanácsoktól ritkán javul.
2012. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!