Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy a húgom itthon...

Normális hogy a húgom itthon állandóan meztelenkedik?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz kategóriába írok de most így is sietek. A húgom 16 éves kb 2 hónapja szokott rá arra hogy itthon meztelenkedik a házban akár egész nap, már 2 éve meztelenül alszik ha jó idő van, ezzel még nincs is gond, de ha nem megy sehová akkor meztelenül van egész nap. Egyedül az asztalnál hajlandó felvenni egy pólót meg valami gatyát de utána levetkőzik. Ez elég idegesítő mert akárhányszor átjön valamelyik ismerősöm vagy a barátnőm nekem kell résen lennem azért hogy a húgom nehogy egy szál semmibe kijöjjön a szobából és ne okozzon magának kellemetlen élményeket ezért.

Nem tudom hogy ez most egy ilyen időszak nála vagy micsoda de mindig meztelenkedik, amikor hosszabb ideig nem megy sehová. Tegnap délután amint hazajött suliból még be sem ért a szobájába már lekapta a ruháit bevitte a fürdőbe és úgy mászkált a házban. Van hogy az erkélyre is meztelenül megy ki cigarettázni-.- meg az udvarra is, még jó hogy nem látni be olyan könnyen. És egyáltalán nem zavartatja magát. De engem már zavar ez mert oké lány meztelen ezzel nincs gondom, de a húgomról van szó és féltem nehogy valaki idegen meglássa rámásszon mert képes meztelenül ajtót nyitni ezt is már észrevettem, meg ha barátnője jön át akkor is meztelenkedik persze a barátnője nem de engem már zavar a dolog. Mi legyen?



#lánytestvér #meztelenkedés.
2012. máj. 24. 10:27
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
43%
hát, nudista a leányzó... el köll így fogadni ;)
2012. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
96%
Próbáld ki ezt: ,,Légy szíves vegyél fel valami ruhát, mert zavarba ejtő a meztelenséged."
2012. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
93%

Ha a szép szóból nem ért, akkor majd a postás rátöri az ajtót.

Na de komolyan, vegyetek légkondit (:

2012. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
93%
szólj neki hogy a szomszéd bácsi mostanában folyton az ablakban lóg... vagy ha átmegy egyik fiu haverod akkor ne legyél réssen... majd tanul abból
2012. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
97%
Hát, ilyenről még nem hallottam.Esetleg lehet valami fóbiája, hogy nem bírja elviselni magán a ruhákat.Ha lesz egy párja, az majd biztos nagyon fog örülni ennek a szokásának.
2012. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
87%
Szüleitek hogy bírják?
2012. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
90%
De ha belegondolunk, hogy ezzel mennyi mosószert spórol a családnak, sokkal pozitívabb a kép.
2012. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb szólj neki, hogy vegyen magára valamit, amikor vendégek jönnek hozzátok. Ha nem hallgat a szép szóra, akkor én a helyedben nem figyelnék arra, hogy hogy mozogsz a házban a haverjaiddal. Próbálod megóvni a kellemetlen helyzetektől, de hidd el, ha nem segít a szép szó, akkor majd ez fog.
2012. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
45%
Egyszer zavarba kéne ejteni.Hívd át a bizalmas barátaidat,hogy lássák meg és jól nevesék,cikizzék ki.Persze erről senkinek se szóljanak.Talán elgondolkozik rajta.Ha nem megy sehogyan,én felkeresnék egy szakembert...
2012. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem feltétlen gond. Én sem öltözöm fel, ha nem muszáj, mert utálok ruhában lenni, ha meleg van. Télen persze még az ágyba is mamuszban mennék :D

A lényeg, úgy oldottam meg, hogy van egy kis laza nyári ruhám mindig kéznél, és ha kimegyek ajtót nyitni valakinek, gyorsan felveszem. Meg ha szellőztetek is - panelban lakunk, a szomszéd ház minden lakásából belátni olyankor.

Szerintem a húgoddal is ilyesmi lehetne a megoldás. Legyen meztelen nyugodtan a szobájában, de amikor kijön, kapjon magára valamit. Én azért preferálom a kis ruhákat, mert feleannyi idő sincs felvenni, mint egy nadrágot és egy pólót. Esetleg tegyen egy próbát :)

2012. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!