Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyem el a kulcsot, vagy mit...

Vegyem el a kulcsot, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bosszantó, hogy a 17 éves fiam állandóan bezárkózik a barátnőjével, és csendben szöszmötölnek. Régen elvettem tőle a kulcsot, de valahogy megtalálta, és most mindig viszi magával, nem tudom elvenni. Nappal is zárja a szobáját, nagyon ritkán tudok bemenni, pedig az én házam. Idejön a barátnője, látom, hogy bevonulnak, be akarok menni, és durr, zárva az ajtó. Mondom, hogy nyissák ki, akkor oké, benézhetek, de ki tudja, mit csinálnak bent, félek, hogy képesek összehozni egy gyereket a végén. Mindig azt mondja a fiam, egyedül akar lenni a barátnőjével, meg csak tanulnak együtt, de akkor minek zárja be az ajtót?

Hiába mondom neki, hogy ez az én házam, akkor is zárja.


2012. jún. 3. 23:14
1 2 3 4 5
 1/47 tetro ***** válasza:
96%
Téged a fiad harminc éves korára gyűlölni fog szívből. Próbálj meg megváltozni, amíg nem késő.
2012. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
96%
Ha van esze nem fog összehozni egy babát, nem értem miért akarsz benyitni. Én is utáltam, ha rám nyitott bárki "szöszmötölés" közben 17 évesen elhiheted. Téged nem zavar, ha rád nyitnak meg a feleségedre mikor épp elvolnátok? Ha meg tiltod a szexet, akkor egy bokorban fognak "gyereket csinálni". Nem értem miért nem tudsz megbízni benne, adott okot a bizalmatlanságra?
2012. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha nekem ilyen szüleim lennének én is bezárkóznék.
2012. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
97%

Hát én is bezárnám előtted az ajtót.

Nem kéne irigykedni,te is voltál fiatal!

Van párod?

Ja és örülj,hogy nem fiút visz fel,a mai világban...

2012. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
95%

Anyám is pont olyan volt mint Te és ezért romlott meg a kapcsolatunk.


Gondolom Neked 17 évesen nem volt kapcsolatod, a szex fogalma pedig messziröl elkerülte mélyen vallásos és Istent hüen követö, sosem paráználkodó elmédet.


Inkább kérdezd meg a fiadat, hogy tisztában van-e a védekezés fontosságával, bár erössen kétlem, hogy ne tudná miröl szól a fáma.

Hagyd öket békén.

Valóban a Te házad, de az az Ö szobája az Ö birodalma vagy ha nem értenéd, akkor az Ö intim szférája. Semmi közöd hozzá.

2012. jún. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
95%
Hogy lehet egy magát szülőnek nevező emberszabású ennyire tapintatlan? Szégyelld magad!
2012. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem szeretném, hogy a házam szextanya legyen. Nem azért építettem.
2012. jún. 3. 23:23
 8/47 anonim ***** válasza:
96%
Azért szültél gyereket, hogy aztán basáskodj felette és elüldözd otthonról mert a Te házad?? Vettél volna inkább aranyhalat..
2012. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
96%

"Egyszerűen nem szeretném, hogy a házam szextanya legyen. Nem azért építettem."


Korrekt! Ezek után te se feküdj le a pároddal mert ugyan annyira lenne "szextanya" mintha a fiad szexelne.

2012. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
94%
Irigy vagy és kész!
2012. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!