Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a páromat...

Hogyan vegyem rá a páromat arra, hogy használja a hajára való szert?

Figyelt kérdés

Párom munkájából eredően egész nap sapkát hord a fején. Az évek során kikoptatta a haját hátul a forgónál.

Vettem neki egy hajszeszt, mivel biztos voltam benne, hogy nem genetikai a kopaszodás, hiszen máshol semmi baj a hajával, használta 2 hónapig, aztán abbahagyta. Most, 2 hónappal később már látványosak az új hajszálai, de megint kezdenek kopni. Nem hajlandó használni a hajszeszt, mert meggyőződése, hogy nem használ semmit, és nem tudom neki bebizonyítani, mert nem látja a feje tetejét.

Mit tegyek? Hiába próbálom rábeszélni...

Persze, ha kikopaszodna a feje teteje, sem szeretném kevésbé, de fiatal ő még ahhoz, hogy kopasz legyen. Nem is állna jól neki, vékony arca és nyaka van, úgy nézne ki, mint aki beteg.


2012. jún. 3. 02:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztasd hogy kezdje el újra szedni,és minden héten vagy hónapban fényképezd le a feje tetejét és mutasd meg neki hogy használ.:) na?
2012. jún. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a fotózás jutott eszembe, illetve az, hogy néha (vagy mindig, ahogy gondoljátok) kend fel neki te. Egy kis fejmasszázs mellé hátha jólesik neki, és az is jót tesz a hajnövekedésnek. :)
2012. jún. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
éjszaka álmában kend be neki :D vagy mond meg neki ha nem keni be akkor nem lesz estére nuni XD
2012. jún. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vagy nem izgatja a dolog, vagy nagyon is, csak nem akarja mutatni, s nem bízik a szerben.

Az én páromat nagyon idegesítette a kopaszodása,kente szorgalmasan, nem mondtam neki,de olyan kellemetlen szagú szer volt, hogy terhesen alig tudtam elviselni. Aztán megjelentek a pihék - és itt meg is állt a tudomány. S a párom maga hagyta abba, pedig ő akarta, ő szorgalmazta kezdetben. Rábízta magát a természetre, s most -főleg mikor fotókon látom, mert élőben nem tűnik fel nekem- vékony arca van, szőke+ősz a maradék haja, és valóban olyan, mint ha beteg lenne.

Én is inkább azt tanácsolnám, hogy ajánld fel, hogy te kezeled neki. És ne csinálj nagy ügyet, nagy várakozást belőle!

Jó a fejnek,kellemes,te meg jót akarsz:)

2012. jún. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Félig off: a legtöbb ilyen szerben a koffein és az alkohol a hatóanyag. A férjem is vett mindenféle drága cuccot, aztán egyszer az összetevőket olvasva kipróbáltuk, hogy pálinkába vagy vodkába áztatunk darált kávét. Néhány nap ázás után leszűrtük és ugyanolyan hatékony, mint a bolti szerek. Ehhez olcsó kávé és házi pálinka is jó, mert ugye nem az íze a lényeg.

Büdösnek büdös, de ha fél órával később ecettel átöblíti a fejbőrét, akkor eltűnik a kávés pálinka szaga.

2012. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem tudom kihagyni, és nem is bántó szándékkal írom: az alkohol szagát elnyomja, és lesz ecetszaga:))

Én nő vagyok, és időnként ijesztően hullik a hajam. Elkezdtem almaecetes öblítést alkalmazni. Magamnak nem éreztem, de egyszer voltam a tejboltban, s a pénztáros szimatolt, mi ez a vegyszerszag, ami megcsapta az orrát. Sajnos én tudtam, elsunnyogtam és abbahagytam az ecetes öblítést.:(((

2012. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem alkoholos. Egy bio oldat, ami vitaminokat és gyógynövénykivonatokat tartalmaz. Nincs sem ecet-, sem alkoholszaga, olyan, mintha sampon lenne, nagyon kellemes, én is használom és dúsul a hajam.

Az a baj, hogy fotón nem is nagyon látszik, mert nagyon picik még, és nagyon világosbarnák. Próbáltam már, de nem látta, mindig azt mondta, hogy ha ilyen borzasztóan kopasz vagyok, akkor levágatom nullással...

Most kolléga az elrettentő példa, ő letolatta nullással, úgy néz ki, mint egy idióta, pedig neki vastag nyaka is van. Párom meg csontvékony, hiába zabál annyit, mint egy fél orosz laktanya...

"ha nem keni be akkor nem lesz estére nuni XD" ez jó :D ezt majd tuti megfogadom :DDD besírtam :DD

2012. jún. 3. 11:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy olyan fajta kutyám van, amiben egy bizonyos színváltozat kopasz füleket eredményezhet (hamvas mudi). Ez azt jelenti, hogy a fülön lévő szőrök annyira vékonyak és gyengék, hogy letörnek. Az én kutyámnak teljesen csupasz "bőrfüle" volt. Körülbelül másfél hónapja ricinusolajjal kenegetem neki. Az eredmény lenyűgöző, egy csomó új, vastagszálú szőr nőtt a fülein.


Előnye, hogy nincs különösebb szaga, és olcsó. Patikában lehet venni. Olvastam, hogy olívaolajjal szokták hígítani (mert amúgy eléggé sűrű, ragacsos), abban szintén nagyon sok vitamin van. Több órára fent kell hagyni a bőrön - egy pasit mondjuk úgy lehet talán rávenni, hogy addig megnéztek egy filmet, aztán beáztatja magát egy kád vízbe, és a végén lemoshatja. Úgy állítsd be, hogy ez egy kényeztetőnap neki, mellé választható extrákkal :))

2012. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a gond, hogy nincs, amit használjak rá.

Hanem azzal, hogy nem akarja használni, mert azt hiszi, hogy nem jó.

2012. jún. 3. 14:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Koffein?! Vajon a kávés szappan is bejönne?!
2012. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!